به گزارش  سایت رسمی باشگاه استقلال، سرور چپاروف بازیکن جدید استقلال پس از امضای قرارداد خود با باشگاه استقلال در گفت و گو با سایت رسمی این باشگاه صحبتهای جالبی را بیان کرد که در ادامه می خوانیم:

استقلال باشگاه بزرگی است

خیلی خوشحالم از اینکه به استقلال پیوستم. استقلال باشگاه بسیار بزرگ و پر افتخاری است. می دانم استقلال باشگاهی است که دو بار در آسیا قهرمان شده و دو بار نیز به فینال رفته است. بسیاری از مردم ایران طرفدار استقلال هستند.

بازی های خانگی استقلال در ورزشگاهی زیبا برگزار می شود

بازی های خانگی استقلال در یک استادیوم بسیار زیبا و خوب برگزار می شود و می دانم هربار که استقلال در خانه بازی داشته باشد، هواداران زیادی به ورزشگاه خواهند آمد. من قبلا با تیم ملی ازبکستان به ورزشگاه آزادی آمدم و در اینجا بازی کردم و شرایط ورزشگاه آزادی را می دانم.

بازیکن حرفه ای هستم

من الان خیلی آماده هستم و باید همیشه آماده و روی فرم باشم زیرا یک بازیکن حرفه ای هستم و همیشه برای اینکه آماده باشم تمرین می کنم.

بازی با السد دشوار است

استقلال در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا یک بازی مقابل السد دارد که یک بازی دشوار است و بعد از بردن السد وارد مرحله گروهی می شود. بعد از گروه نیز امیدوارم تا به مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی صعود کنیم. هواداران استقلال منتظر هستند تا این تیم در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کند و جایگاه خوبی در جدول به دست آورد.

هر پستی که سرمربی بخواهد بازی می کنم

هر جایی که سرمربی از من بخواهد بازی خواهم کرد ولی فکر می کنم هافبک تهاجمی گزینه مناسبی برای من باشد اما در نهایت تابع تصمیم سرمربی هستم اما اگر از نظر شخصی بخواهم بگویم، هافبک تهاجمی پستی است که در آن راحت هستم و امیدوارم بتوانم به تیم در راه گلزنی و کسب پیروزی کمک کنم.