هافبک دفاعی تکنیکی و شماره 8 پرسپولیس که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی باید راهی تیمی نظامی شود، این فرصت را از سوی برانکو کسب کرد تا در آخرین دیدار در ترکیب اصلی این تیم قرار گیرد.


برخلاف صحبت‌هایی که پیش از این مسئولان پرسپولیس در خصوص تصمیم ناگهانی دو بازیکن جدایی‌طلب پرسپولیس منتشر کرده بودند، احمد نوراللهی از مدت‌ها پیش تصمیم خود را با سرمربی کروات این تیم در میان گذاشته بود اتفاقی که باعث شد تا برانکو نه در تمرینات و نه بازی‌ها نسبت به این بازیکن موضع نداشته باشد و حتی بعد از پیروزی مقابل پدیده به ستایش عملکرد او پرداخت.


نوراللهی امروز آخرین حضورش در ترکیب اصلی این تیم را با دریافت مجوز فیکس بودن از سوی برانکو جشن خواهد گرفت و امیدوار است وداعی باشکوه با پیراهن این تیم در استادیوم آزادی داشته باشد. احمد نوراللهی دو ماه پیش در گفت‌وگو با برانکو ایوانکوویچ از شرایط ویژه‌اش برای رفتن به خدمت سربازی خبر داده بود و اینکه باتوجه به پایان ترم‌های تحصیلی و همچنین باقی ماندن واحدهای درسی چاره‌ای جز حضور در تیمی نظامی نخواهد داشت و تخطی از این مساله می‌تواند او را به عنوان بازیکن غیرقانونی پرسپولیس معرفی و برای یک تیم دردسرساز شود. اتفاقی که برانکو را مجاب کرد تا در جلسه‌ای با مسئولان باشگاه خواهان پیگیری شرایط این بازیکن باشد و همانطور که این بازیکن اعلام کرده بود آنها نتوانستند این مشکل نوراللهی را برطرف کنند.


برانکو که از اظهارات صادقانه این بازیکن خوشحال بود، تصمیم گرفت در آخرین بازی این تیم در نیم فصل اول که می‌تواند با کسب رتبه اول خاطره خوش برای نوراللهی بسازد او را در ترکیب اصلی تیمش قرار دهد و این مسابقه را تبدیل به بازی خداحافظی این جوان گرگانی خوش استعداد پرسپولیس کند . بازیکنی که در دوره مربیگری علی دایی به پرسپولیس آمد و خیلی زود خود را به عنوان یک ستاره با آتیه در پرسپولیس مطرح کرد . او که از زمان حضور کامیابی نیا جایگاه ثابت خود را از دست داد ، هرگز برای پرسپولیس حاشیه نساخت.


حال باید دید هواداران، بازیکنان و همچنین خود احمد نوراللهی چگونه این اتفاق را خاطره‌انگیزتر خواهند کرد. نوراللهی اکنون این فرصت را دارد تا 90 دقیقه رویایی را در ترکیب پرسپولیس همچون قهرمانان حضور داشته باشد و بعد از آن با خاطره‌ای خوش تیم را ترک کند و هواداران را مشتاق بازگشت زودهنگام خود کند.