طاهری که معمولا در مورد مسائل داخلی تیمش علیه خودی ها موضع منفی نمی گیرد روز گذشته در گفت و گو با سایت باشگاه ، عالیشاه و نوراللهی را متهم به عدم تعهد و کمرنگ شدن عرق و تعصب نمود. او گفت" وقتی چنین اتفاقی روی می‌دهد و بازیکن خودش را مشمول می‌کند و باشگاه را در مقابل عمل انجام شده قرار می‌دهد معلوم است آن عرق و تعصبی که صحبتش می‌شود وجود ندارد یا حداقل اینکه کمرنگ شده است. این نفرات بدون اطلاع باشگاه اقدام به چنین کاری کرده‌اند تا به این نتیجه برسیم که پرسپولیس و هوادارانش برای آنها در اولویت چندم قرار دارند. اینکه مرتب بگوییم و بنویسیم هواداران و پرسپولیس، عاشقتان هستیم کار آسانی است. دشوار این است که در عمل به علایق پایبند باشیم. نمی‌گوییم آنها چنین نبودند و نیستند ولی به نظر این احساسات کمرنگ شده است و چنین اتفاقاتی، در زمانی روی می‌دهد که امکان جبران آن برای باشگاه بسیار دشوار خواهد بود. "


طاهری در هر حالی اینگونه سخن گفته که چند روز قبل و پس از جلسه مدیران باشگاههای حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در سازمان لیگ ، در جمع خبرنگاران از صحبت نوراللهی با برانکو و اعلام رضایت برای جدایی این بازیکن خبر داده و گفته بود " با عالیشاه هنوز صحبت نکرده و رضایتنامه‌ای به او نداده‌ایم، اما نوراللهی با برانکو صحبت کرده و برای جدایی رضایت گرفته است تا نیم‌فصل به سربازی برود."


بنظر می رسد باشگاه با توجه به اینکه مدت خدمت نوراللهی یک نیم فصل است و او هم فعلا در ترکیب اصلی جایی ندارد با رفتن او مشکلی نداشته اما تصور رفتن عالیشاه را نداشتند و این باعث شده تا طاهرى اکنون دست به این موضع گیرى بزند