علی دایی و علیرضا منصوریان که بعد از جام جهانی 98 سرنوشت های مشابه اما با کیفیت متفاوت برای آنها رقم خورد، روز سه شنبه پنجمین نبرد خود را برگزار خواهند کرد.


دو سرمربی که موفقیت آنها در تجارت شخصی بیشتر از دوران مربی گری آنها است در حالی به مصاف یکدیگر می روند که با توجه به نتایجی که در لیگ کسب کردند، رویای کسب جام برای آنها در جام حذفی بسیار در دسترس تر از کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر است.

این دو سرمربی که با توجه به دوران طولانی همبازی بودن در تیم ملی رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند و رقابت آنها کمتر بوی حاشیه داشته است برای اولین بار در آستانه دیدار جام حذفی جنگ رسانه ای و حاشیه را تجربه کردند. منصوریان در نشست خبری پیش از بازی از نامه ی این باشگاه به نفتی ها صحبت کرد که خواستار تغییر محل برگزاری بازی شده اند و دایی نیز که این رفتارها را بر نمی تابد، ترجیح داد تا به ادبیاتی متفاوت درباره دوست قدیمی خود صحبت کند تا نبرد این دو سرمربی فوتبال ایران برای اولین بار بوی حاشیه بدهد.

تنش لفظی میان این دو سرمربی که البته با توجه به فاصله کم تا بازی تنور اختلاف میان آنها خیلی داغ نشد، یکی از موضوعاتی است که با توجه به واکنش های خاص آنها در کنار زمین می تواند بازی روز سه شنبه را به حاشیه بکشد.