رقابت های این هفته لیگ ستارگان قطر پر بود از درگیری و اعتراض به داوران تا روسای فدراسیون فوتبال این کشور عصبانی از این اتفاقات تصمیم به برخورد جدی با خاطیان بگیرد. روزنامه الوطن در گزارشی پیرامون این مساله نوشت:« در سه تا چهار بازی از این هفته بازیکنان دو تیم و نیمکت نشینان صحنه های زشتی را رقم زدند که بدترین صحنه ها توسط بازیکنان الشحانیه رقم خورد تا یکی دو تن از آنها از جمله دروازه بان اصلی الشحانیه محمد الدوسری در آستانه محرومیت سنگین قرار بگیرند».

محرومیت سنگین برای هم‌تیمی‌های پولادی


در بازی الشحانیه برابر الخور که در غیاب مهرداد پولادی مصدوم و با تساوی 2-2 به پایان رسید دروازه بان و هافبک الشحانیه با بازیکن برزیلی الخور درگیری شدیدی پیدا کردند که کار به زد و خورد هم کشید تا دخالت حاضران مانع بدتر شدن وضعیت شود. بعد از سوت پایان بازی این درگیری ها ادامه پیدا کرد تا جایی که دروازه بان الشحانیه با دخالت رئیس باشگاه به رختکن رفت.


این اتفاقات باعث شد تا هم تیمی های پولادی در آستانه محرومیت سنگینی قرار گرفته و بین سه تا چهار بازی از همراهی تیم شان محروم شوند تا بر مشکلات الشحانیه و مربی فرانسوی اش افزوده شود چون بیشتر ستاره های کلیدی خود را از دست خواهد داد.