طبق اعلام برانکو ایوانکوویچ اعضای این تیم فردا صبح در زمین شماره دو آزادی حضور خواهند یافت تا آخرین تمرین خود برای جدال برابر ذوب آهن را پشت سر بگذارند. بازیکنان این تیم بعد از تمرین سبک، راهی هتل آکادمی خواهند شد و بعد از صرف ناهار با حضور در فرودگاه مهرآباد راهی اصفهان خواهند شد.


بر اساس اعلام برانکو ایوانکوویچ در سفر به اصفهان 19 بازیکن این تیم را همراهی خواهند کرد و نام علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه از این لیست خط خورده است. علیرضا بیرانوند علیرغم برطرف شدن مشکل مصدومیت در این بازی نیز دور از ترکیب خواهد بود تا کاملا بهبودی اش را کسب کند و امید عالیشاه نیز دوران فیزیوتراپی بعد از شکستگی دست خود را پشت سر می گذارد و به همین منظور در لیست این بازی قرار نگرفته است.


بوژیدار رادو شوویچ، ابوالفضل درویش‌وند، حسین ماهینی، سید جلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، پلی یانسکی، صادق محرمی، کمال‌الدین کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، رامین رضائیان، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، مهدی طارمی، ولادیمیر پریموف، علی علیپور، شهاب زاهدی و حمیدرضا طاهرخانی.


خبر خوش برای پرسپولیس بازگشت فرشاد احمدزاده به تمرینات گروهی و برطرف شدن مشکل مصدومیت این بازیکن است و سرخپوشان در جدال با ذوب آهن شماره 10 تیم خود را در اختیار خواهند داشت.


دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن روز جمعه و در استادیوم فولادشهر برگزار خواهد شد.