فرهاد کاظمی لیگ شانزدهم را با تیم سیاه جامگان مشهد شروع اما بعد از چند هفته به دلیل پاره ای از مشکلات ضمن اعلام استعفای شفاهی مشهد را ترک کرد. کاظمی حالا به عنوان سرمربی تیم ماشین‌سازی مشغول به کار شده اما به گفته مدیرعامل سیاه جامگان حضورش در این باشگاه به عنوان سرمربی قانونی نیست.


علی عباسی، مدیرعامل سیاه جامگان در این باره به "ورزش سه" گفت: «کاظمی نمی تواند روی نیمکت ماشین سازی بنشیند و از نظر ما هنوز سرمربی آن تیم نیست. او نه با ما تسویه حساب کرده و نه قراردادش فسخ شده است. حتی استعفای کتبی نیز ارائه نداده و قانونا سرمربی تیم ما است. در چنین شرایطی کاظمی حق امضای قرارداد با ماشین سازی و نشستن روی نیمکت این تیم را ندارد.»


وی افزود: «آقای کاظمی حتی ما و باشگاه ما را لایق ندانست که یک استعفای کتبی بدهد. شاید باشگاه ما موش دارد و او می‌ترسد به باشگاهمان بیاید! ما بعد از رفتن کاظمی چون قرارداد او پابرجا مانده، حتی نتوانستیم سرمربی جدیدی را انتخاب کنیم و به همین خاطر او نمی تواند روی نیمکت ماشین سازی بنشیند. ما حتی کارت خداداد عزیزی را به عنوان مدیرفنی صادر کردیم تا تکلیف کاظمی روشن شود اما او هنوز اقدامی برای فسخ قرارداد با ما نکرده است.»