کاپیتان تیم فوتبال پدیده با ناراحتی درباره دیدارشان مقابل پرسپولیس صحبت می‌کند: هیچ چیزی بدتر از این باختی که به دست آوردیم نبود، نباید اینطور می‌باختیم. برای یک لحظه تمرکزمان را از دست دادیم و نتیجه به نفع حریف رقم خورد. جدای از نتیجه‌ای که حاصل شد از مردم مشهد گلایه داریم. مسئولین استان تمام تلاش‌شان را برای برگزاری هر چه بهتر و راحتی هواداران به کار بستند اما خیلی جالب است که تمام تماشاگران مخصوصا کسانی که در وی‌آی‌پی که بیشتر از آن طرفداران تیم میزبان است 90 درصد پرسپولیس را تشویق می‌کنند. هواداران مشهدی فکر کردند در ورزشگاه آزادی هستند نه در مشهد با وجود احترامی که برای آنها قائل هستیم می گویم که ای کاش قدر تیم شهرشان را بدانند تیم پرسپولیس و استقلال را در اولویت ندادند.


او درباره عملکردش در این بازی گفت: در موقعیتی که نصیب پرسپولیس شد یک بار اشتباها توپی را رها کردم که اگر شهاب آن را نمی‌گرفت توپ وارد دروازه می‌شد. اگرچه در اکثر دقایق تمام تلاشم را برای کنترل رامین رضائیان که بازیکن مقابلم بود به کار بستم و او جز بازیکنان خوب تیم‌ملی و فوتبال ایران است. در ابتدای بازی او با ارسال توپی برای مهدی طارمی توانست تیمش را صاحب گل کند اما در ادامه کار دیگر به او اجازه نفوذ از سمت راست را ندادیم.


ناصحی در خصوص شرایط بازی و کار کردن روی گل‌هایی که دریافت کرده‌اند گفت: آقای مهاجری در تمرینات و جلسات آنالیزی درباره نقاط قوت پرسپولیس و از چه نقاطی به ما حمله می‌کنند گفته بود، خیلی تمرین کرده بودیم و از همان نقاط گل خوردیم که این خیلی بد است. وگرنه ما می‌دانستیم که آنها برنامه دارند، می‌خواهند حمله کنند و خیلی از حمله‌هایشان را بستیم و کارهای تاکتیکی را دچار اختلال کردیم ولی روی چیزی که به آن خیلی تاکید داشتیم گل خوردیم.


وی در پایان عزادار شدن سرمربی تیمشان را تسلیت گفت: به آقای مهاجری به خاطر از دست دادن پدرشان تسلیت می‌گویم. ای کاش دستورات ایشان را به طول کامل در زمین اجرا می‌کردیم و می‌توانستیم مقابل پرسپولیس پیروز شویم تا از غم ایشان کاسته می‌شد.