ساسان انصاری و ایمان مبعلی دو بازیکنی هستند که این روزها دو عنوان بهترین گلزن و گلساز را در لیگ شانزدهم یدک می کشند.


با بررسی بهترین گلزنان و گلسازهای لیگ شانزدهم با "ورزش سه"، همراه باشید:


بهترین گلزن ها


ساسان انصاری؛ فولاد خوزستان - 10 گل


مهاجم اول فولادی ها دیگر در هر بازی یک سورپرایز برای هواداران تیمش کنار گذاشته است، او در دیدار دربی خوزستان نیز توانست تنها گل تیمش را به ثمر برساند، ساسان از هفته پنجم لیگ برتر امسال که به عضویت دوباره فولاد درآمده است توانسته 10 بار برای تیمش گلزنی کند و خود را به عنوان آقای گل فعلی تیمش معرفی کند.


مرتضی تبریزی؛ ذوب آهن - 9 گل
مهاجم اول ذوبی ها پس از جدایی بازیکنان زیاد خط حمله این تیم بار هجومی اصفهانی ها را به تنها به دوش می کشد و از هفته پنجم که برای اولین پایش به گل باز شد تاکنون توانسته گل های حساسی به ثمر برساند، گل سرسبد عملکرد تبریزی در لیگ شانزدهم نیز هت تریک او در بازی برابر پیکان بود که توانست سه امتیاز مهمی را به حساب تیمش واریز کند.


محمد قاضی؛ نفت تهران - 7 گل
مهاجم باتجربه نفتی های تهران در بازی های این فصل توانسته بهترین عملکرد سال های اخیرش را داشته باشد، قاضی که در چند هفته به عنوان آقای گل لیگ شناخته می شد هنوز هم به عنوان یکی از مدعیان کسب این عنوان در جدول بهترین گلزنان قرار دارد.


مهدی طارمی؛ پرسپولیس - 6 گل
مهاجم اول پرسپولیسی ها نیز در بازی اخیر تیمش توانست یکی از دو گل تیمش را به ثمر برساند و یک پله دیگر در جدول بهترین گلزنان بالا بیاید، آخرین آقای گل لیگ برتر که دو بازی نتوانسته بود برای تیمش گلزنی کند گل اول پرسپولیسی ها را با یک ضربه سر چکشی به ثمر رساند تا مقدمات پیروزی تیمش را فراهم کند.


مهدی رجب زاده؛ ذوب آهن - 6 گل
کاپیتان ذوبی ها هم از بازیکنانی بوده که توانسته در بازی های لیگ شانزدهم برای تیمش درخشش فراوانی داشته باشد، رجب زاده که در 38 سالگی هم برای ذوبی ها هت تریک می کند در لیگ شانزدهم موفق شده شش بار برای تیمش گزنی کند و خود را به عنوان یکی از مدعیان کسب عنوان آقای گلی مطرح کند.

بهترین گلزنان و گلسازهای لیگ را بشناسید

بهترین گلزنان و گلسازهای لیگ را بشناسید


بهترین گلسازها


ایمان مبعلی؛ نفت تهران - 6 پاس گل
مهندس نفتی ها در لیگ شانزدهم نیز به مانند فصل های اخیر توانسته اثرگذاری بالایی برای تیمش داشته باشد، او بدون تردید یکی از مهره های غیرقابل انکار علی دایی در تیم نفت تهران است که هر کدام از ارسال هایش می تواند برای مهاجم این تیم یک گل مهیا کند.


میلاد جهانی؛ صنعت نفت آبادان - 4 پاس گل
یکی از بهترین و البته بدشانس ترین بازیکنان تیم نفت آبادان توانسته خود را به رده دومین گلسازهای لیگ برتر برساند، جهانی از این نظر یکی از بدشانس های لیگ محسوب می شود که در بدترین زمان ممکن دچار مصدومیت شدید شده است و مشخص نیست در کدام بازی می تواند برای تیمش به میدان برود.


رحیم زهیوی؛ استقلال خوزستان - 4 پاس گل
مهاجم اول خوزستانی ها در بازی های این تیم در لیگ شانزدهم علاوه بر گلزنی، توانسته در گلسازی نیز موفق عمل کند و همگام با گل هایی که برای شاگردان پورموسوی به ثمر می رساند می تواند در ارسال پاس گل نیز موفق ظاهر شود.


محمد ایرانپوریان؛ تراکتورسازی - 4 پاس گل
کاپیتان دوم تبریزی ها در بازی های این فصل عملکرد فوق العاده ای داشت، او که در گلزنی نیز موفق عمل کرد، 4 بار توانسته با پاس های خود بازیکنان دیگر تیمش را در موقعیت گلزنی قرار دارد.

بهترین گلزنان و گلسازهای لیگ را بشناسید

بهترین گلزنان و گلسازهای لیگ را بشناسید