رامین رضاییان که در ابتدای فصل در اتفاقی عجیب راهی ترکیه شده بود و پیش از آغاز لیگ ترکیه قراردادش را با ریزه اسپور فسخ کرد، به بازیکنی دردسرساز در لیست پرسپولیس تبدیل شد.

رضاییان که روزهای زیادی را برای متقاعد کردن مسوولان و همچنین کادرفنی این تیم پشت سر گذاشته بود، در نهایت توانست در تمرینات این تیم حضور یابد و البته هفته های بسیاری را دور از ترکیب پشت سر گذاشت. او در بازی برابر تراکتورسازی روی نیمکت پرسپولیس حاضر شد و در ادامه 5 بازی را از روی نیمکت و بدون اینکه فرصتی به او داده شود دنبال کرد. رضاییان در بازی برابر استقلال خوزستان و در هفته نهم برای دقایقی کوتاه فرصت بازی به دست آورد و اگر خوش شانس بود می توانست پاس گل منجر به گلزنی کامیابی نیا را فراهم کند که ضربه هافبک دفاعی سرخپوشان با اختلافی کم به بیرون رفت. رضاییان که بعد از هفته ها به ترکیب پرسپولیس اضافه شده بود البته با استرس بالا شباهت عجیبی با بازیکنی که اولین حضور خود در لیگ برتر را به نمایش می گذارد پشت سر گذاشت.


رضاییان در بازی برابر صنعت نفت آبادان بار دیگر به ترکیب پرسپولیس اضافه شد. این بازیکن که برابر کره جنوبی موفق شده بود پاس گل تیم ملی را به نام خود ثبت کند، برابر نفت آبادان و با پیراهن پرسپولیس نیز توانست با ارسال خود این تیم را در موقعیت گلزنی قرار دهد و در نهایت سرخپوشان به سه امتیاز بازی دست یابند.

رضاییان اما علیرغم این پاس گل در بازی بعدی تیمش برابر پیکان نیمکت نشین شد و در دقیقه 70 مجوز حضور در زمین را کسب کرد اما نتوانست راهی به دروازه حریف برای هم تیمی هایش ایجاد کرد. اما اخراج محمد انصاری برابر پیکان مسیر حضور او در ترکیب اصلی این تیم را مهیا کرد تا رضاییان برابر ماشین سازی به ترکیب اصلی راه یابد و بار دیگر در نقش گلساز ظاهر شود و اینبار نیز پاس گل سه امتیازی برای وحید امیری مهیا کند.


رضاییان در هفته سیزدهم لیگ برتر نیز با توجه به مصدومیت فرشاد احمدزاده مجوز حضور در ترکیب اصلی را به دست آورد و اینبار نیز توانست در نقش گلساز مهدی طارمی را بعد از دو هفته به گل برساند.


رضاییان با سه پاس گل در 208 دقیقه حضورش در ترکیب پرسپولیس که دو تای آن منجر به پیروزی سه امتیازی انی تیم شده و البته یک پاس گل در بازی برابر پدیده توانسته نقش خود را به عنوان بازیکن پاسور و گلساز در سمت راست این تیم به خوبی ایفا کند. این در حالی است که علی علیپور به عنوان دیگر نیمکت نشین پرسپولیس و البته با حضور 859 دقیقه ای خود در ترکیب این تیم، توانسته سه پاس گل به نام خود در ترکیب این تیم ثبت کند.


پرسپولیس در هفته های اخیر که از نظر گلزنی در شرایط سختی به سر می برد شرایط سختی نیز برای گلسازان اصلی تیم خود ایجاد کرده و آنها صرفا به عنوان بازیکن جانشین اجازه حضور در ترکیب این تیم را دارا هستند.


با این حال سوال اصلی اینجاست که با بازگشت فرشاد احمدزاده و پایان مصدومیت این بازیکن شرایط حضور رامین رضاییان چگونه خواهد بود و این بازیکن بار دیگر علیرغم حضوری فیکس در تیم ملی روی نیمکت خواهد نشست یا خیر.