مهاجم ذوب‌آهن در رابطه با دیدار ماشین‌سازی گفت: ما به برد مقابل ماشین‌سازی نیاز داشتیم آنها تیم آماده‌ای نشان دادند و بازیکنان خوبی دارند. توانستیم در دقیقه ابتدایی گل بزنم و در ادامه شرایطمان خوب شد و توانستیم گل دوم را هم به ثمر برسانیم. البته در نیمه دوم هم خوب بودیم و موقعیت‌های گل بسیاری داشتم و تلاش بسیاری انجام دادم، می‌توانستم یکی، دو گل دیگر به ثمر برسانم اما خب در نهایت نشد.


وی درباره گلزنی ماشین سازی گفت: از دروازه دور بودم و دقیق ندیدم که چطور توپ آنها گل شد اما بعد از بازی از رشید مظاهری پرسیدم که او گفت آنها با خطا به گل رسیدند.


او درباره تقابل با پرسپولیس در هفته چهاردهم گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد. آنها از مربی بزرگی هم بهره می‌برند به جز آن سرخپوشان تهرانی طرفداران بسیار هم دارند و برای همین بازی سختی با آنها خواهیم داشت. به هر حال پرسپولیس تیم بدون شکست است، یعنی تا به اینجای رقابت‌های لیگ‌برتر شکستی نداشته و از خط دفاع خوبی سود می‌برد و همانطور که گفتم بازی سختی خواهیم داشت. البته ما در خانه بازی داریم و این امر به نفع ما خواهد بود اگرچه تمام تلاشمان را هم برای برد حریف خواهیم کرد تا یک بازی خوب انجام دهیم و با یک پیروزی خوب بتوانیم آنها را شکست بدهیم.


جالب اینکه تبریزی در شرایطی گلزن دوم لیگ است که این همه تیمش مقابل آقای گل فصل گذشته بازی دارد وقتی از او درباره جنگ آقای گلی با مهدی طارمی می پرسیم، می گوید: ما وظیفه‌مان کمک کردن به تیم است اول تلاش می کنیم تیم‌مان نتیجه بگیرد و در وهله بعد به گلزنی فکر می‌کنیم. مطمئنا هر مهاجمی به آقای گلی فکر می‌کند اما همانطور که گفتم اولویت هر بازیکنی موفقیت تیمش و نتیجه گرفتن است. مهدی هم گلزنی فوق العاده است که حتما از شانس های مسلم آقای گلی خواهد بود.