محمد ایرانپوریان، درباره پیروزی مقابل استقلال، اتفاقات مختلف بازی روز گذشته، عدم دعوتش به تیم ملی و برخی مسائل دیگر به اظهارنظر پرداخت که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:


شایسته پیروزی بودیم
تیم ما در هر دونیمه مقابل استقلال بازی خوبی انجام داد و کاملا بهتر از حریف بودیم. با اینکه برخلاف بازی گل خوردیم اما خیلی زود جبران کردیم و توپ و میدان را مال خود کردیم. فکر می کنم حق ما بود 3 امتیاز را بگیریم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. البته باید این روند را ادامه دهیم. اینکه در باد برد مقابل استقلال بخوابیم، درست نیست و هنوز زمان زیادی تا پایان فصل باقی مانده است.


اخباری مقابل پرسپولیس نجات مان داد
همه بازیکنان در هر سطحی اشتباه می کنند و اخباری هم جزو سایرین است. او در بازی های متعددی توانسته به تیم ما کمک کند و باعث امتیازگیری شده است. محمدرضا در بازی با پرسپولیس چندین بار دروازه مان را نجات داد و حالا یک اشتباه کرده است، فدای سرش. او پسر خیلی خوبی است و دیگر نباید اذیتش کنیم. قطعا خودش بیشتر از هرکسی ناراحت است و بی تردید او در آینده نیز به ما کمک شایانی انجام می دهد. ضمن اینکه شما دیدید در همین بازی با استقلال نیز یکی دو فرصت خوب را از حریف گرفت.


به صورت رضایی مشت نزدم!
کسانی که من را بشناسند، می دانند هرگز بازیکنی نیستم که بخواهم جنجال درست کنم و دنبال حاشیه باشم. در صحنه ای که میان من و کاوه رضایی تنش ایجاد شد، چون هردوی ما یارگیری کرده بودیم، دستم ناخودآگاه بالا آمد و روی صورتش قرار گرفت. از عکسی که از آن صحنه منتشر شده، اینطور برداشت می شود که من مشت زدم در حالی که واقعا اینطور نیست. هرگز مشکلی با کاوه رضایی ندارم. عصبانیت کاوه هم فکر کنم به خاطر تنشی بود که در یارگیری ایجاد شد.


چرا باید محروم شوم؟
من هرگز به صورت کاوه رضایی مشت نزدم و کاری نکرده ام که بخواهم محروم شوم. متاسفانه برخی دوست دارند مرا به حاشیه ببرند، در حالی که هیچ حرکت بدی نکردم. حتی اگر از کاوه رضایی هم سوال کنید، او به شما می گوید که من مشتی به صورتش نزدم.


اسیر حواشی نشدیم
بازی های استقلال و تراکتورسازی همیشه حساس است و ممکن است حواشی رخ بدهد. مهم این است که ما در این بازی اسیر حواشی نشدیم و با تمرکز بالا توانستیم پیروز شویم. امیر قلعه نویی مربی باتجربه ای است و با ما درباره همه موضوعاتی که ممکن بود پیش بیاید، صحبت کرده بود.


ماجرای پرتقال و شلغم!
من زیادی دوست ندارم درباره حواشی حرف بزنم؛ به هر حال هواداران استقلال یک پرتقال هم به سمت ما پرتاب کردند. بعد از گل دومی که زدیم، یک شلغم هم به سمت کمک داور پرتاب شد. در این باره مسئولان کمیته انضباطی و باشگاه باید نظر بدهند. هرچه بود، خوشحالم که توانستیم پیروز شویم و 3 امتیاز را مال خود کنیم.


امیدوارم جواب محبت هواداران را بدهیم
از هواداران تراکتورسازی تشکر می کنم. عزیزانی که همواره در کنار ما بودند و برای موفقیت ما تلاش می کنند. از آنها ممنونم که در آزادی نیز تنهایمان نگذاشتند. امیدوارم امسال با کسب نتایج مطلوب جواب اعتماد محبت این عزیزان را بدهیم و بتوانیم قدمی کوچک برایشان برداریم.


به نظر کی‌روش احترام می‌گذارم
آرزوی هر بازیکنی حضور در تیم ملی فوتبال است و من هم استثنا نیستم. وظیفه من این است که خوب کار کنم و امیدوارم سرمربی تیم ملی مرا ببیند و دعوتم کند. در این باره تصمیم گیرنده کی روش است و من هم به تصمیم او احترام می گذارم.