اوبامیانگ بارها اعلام کرده که دوست دارد روزی برای رئال بازی کند اما توخل تردیدی ندارد که این ستاره گابنی در سانتیاگو برنابئو بهترین بازی اش را ارائه خواهد داد.

او به خبرنگاران گفت:" اوبامیانگ بازیکن فوق العاده ای است. او باعث بهتر شدن تیم می شود. او باعث بهتر شدن کار من می شود و ما نمی توانیم بدون او به اهداف مان برسیم.

او بازیکن باکیفیتی است. همه بازیکنان دوست دارند در بهترین باشگاه های دنیا بازی کنند که یکی از آنها رئال مادرید است. بازی در سانتیاگو برنابئو همیشه فشار مضاعفی روی بازیکنان وارد می کند و معمولا باعث می شود تا آنها بهترین بازی شان را ارائه بدهند."

اوبامیانگ مقابل رئال بهترین بازی را ارائه می دهد

دورتموند با یک تساوی می تواند صعودش به دور بعد به عنوان تیم اول را قطعی کند اما توخل تاکید کرد که تیمش برای پیروزی به میدان خواهد رفت.

" مهم است که در گروه اول شویم تا ثابت کنیم شایسته اول شدن هستیم. منظورم بهره بردن از مزیت اول شدن در گروه نیست؛ بیشتر بهتر شدن گروه مد نظرم است.

وقتی روی نتیجه تمرکز می کنید، اتفاقات غیرمنتظره زیادی رخ می دهد. می دانیم شرایط چگونه است. ما این امکان را دایم که به لطف امتیازاتی که داریم، بازی را بدون فشار آغاز کنیم."