روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد که در آن بود که به دلیل انتشار عکس های هنجار شکنانه از مهدی رحمتی، کاپیتان استقلال با 3 جلسه محرومیت روبرو شده است. این عکس مربوط به اردوی پیش فصل استقلال در ارمنستان می شود که بعد از گذشت حدود 3 ماه از این اتفاق رحمتی حالا از سوی کمیته اخلاق با محرومیت 3 جلسه ای روبرو شده است.


با این حال به دنبال اظهارات مهدی رحمتی در برنامه نود، حکم محرومیت این دروازه بان با تجربه به زودی لغو خواهد شد و قرار نیست این دروازه بان از سوی کمیته اخلاق از بازی کردن حتی در یک بازی هم محروم شود. پیش از این هم بارها عکس هایی از بازیکنانی که در خارج از کشور به درخواست عکس یادگاری از سوی هواداران شان پاسخ مثبت داده اند به بیرون منتشر شده است و طبیعی است که مهدی رحمتی اولین نمونه آن نبوده و آخرین آن هم نخواهد بود.


یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال که نمی خواست نامش فاش شود در این باره به ورزش سه گفت: رحمتی محروم نخواهد شد چرا که او برای بار اول است که چنین رفتاری را انجام داده است و در کل سخت می شود از این اتفاق ها جلوگیری کرد. رحمتی گناهی مرتکب نشده است و فقط باید از این به بعد در گرفتن عکس یادگاری کمی بیشتر دقت کند و به همین دلیل او تنها باید تعهد بدهد.