بارسلونا در حال حاضر 6 امتیاز با رئال در صدر جدول فاصله دارد و شاگردان زیدان با به ثمر رساندن 36 گل بهترین خط حمله لیگ اسپانیا را دارند و در 76.19 درصد بازی‌هایشان در لیگ به پیروززی رسیده اند. به علاوه رئال در 13 بازی لالیگا، 5 بازی چمپیونزلیگ، 2 بازی کوپا دل ری و 1 بازی سوپرکاپ اروپا شکست ناپذیر بوده است. آنها 33 امتیاز تا به اینجا کسب کرده اند و به نظر زیدان قصد دارد جا پای مورینیو بگذارد.


مورینیو در فصل 12-2011 بهترین لالیگا تاریخ را با رئال کسب کرد. سپیدپوشان 100 امتیاز در آن فصل کسب کردند و 121 گل نیز به ثمر رساندند تا بهترین رکورد تاریخ لالیگا به ثبت برسد. رئال در حال حاضر با میانگین گل 3.14 پیش می‌رود در حالی که در فصل لالیگا رکوردها، میانگین گلزنی تیم مورینیو 3 گل در هر بازی بود. این نشان می‌دهد که این فصل می‌تواند فصلی رویایی با زیدان باشد ولی در ابتدا زیدان چالشی سخت در روز شنبه پیش رویش دارد. درست مثل مورینیو، زیدان هم باید در نوکمپ به پیروزی برسد تا مقدمات فصلی تاریخی را فراهم کند.

رئال زیدان، رکورد رئال مورینیو را می‌شکند؟


در آن زمان، رئال در حالی پا به نوکمپ گذاشت که 4 امتیاز بیش از بارسا کسب کرده بود و با برتری 2-1 خیال خود از قهرمانی را راحت کرد. پس از آن بازی رئال 91 امتیازی شد و با کسب پیروزی در 3 بازی باقیمانده به رکورد 100 امتیاز رسید.