حسن زمانی درباره پیروزی تیم فوتبال استقلال تهران مقابل صبای قم در هفته دوازدهم لیگ برتر، گفت: با توجه به اینکه بعد از بازی قبل و توقف مقابل گسترش فولاد تبریز به تیم و کادر فنی شوک وارد شد، پیش بینی می کردم برابر صبای قم پیروز شویم!

وی افزود: البته بعضی از دوستان گلایه داشتند که چرا آن حرفها و انتقادات را مطرح کردم ولی از بیان آن حرفها هدف داشتم و می خواستم به تیم شوک و تلنگر وارد کنم تا به خودشان بیایند!در هر صورت بازی با صبای قم عالی انجام شد و مهمتر از آن، مدیریت خوبی بود که در این بازی از سوی کادر فنی دیدیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال یادآور شد: از تک تک اعضای کادر فنی و بازیکنان تشکر می کنم. امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد تا در هفته های هجدهم یا نوزدهم، بین سه تیم اول جدول باشیم.

زمانی در خصوص اینکه انتقاداتش از علیرضا منصوریان بعد از بازی با گسترش فولاد واکنش های بسیاری را در پی داشت، گفت: من خودم فنی هستم و تمام مسائل را از نظر فنی بررسی می کنم. یکی از نواقص بازی قبل ما، عدم مدیریت آن در 20 دقیقه پایانی بود که منجر به دریافت دو گل شد ولی در بازی روز گذشته تمام این موارد رعایت شد. هر موقع کار خوبی انجام می شود باید از آن تعریف کرد و هر موقع هم زمان انتقاد است، باید انتقادات را مطرح کرد.

وی در رابطه با برد استقلال برابر تیم صبا بعد از اخراج دو بازیکن تیم حریف، تصریح کرد: بازی خوب بازیکنان ما باعث شد تا تیم حریف تحت فشار قرار بگیرد و بازیکنانش اخراج شوند. این موضوعی است که باید در نظر گرفت.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال همچنین با اشاره به درگیری محمد خرمگاه و ساکت الهامی مربیان استقلال وصبا در دقایق پایانی بازی، تصریح کرد: نقطه تاریک بازی همین صحنه بود. این مسابقه پخش مستقیم است و حداقل 25 میلیون نفر آنرا تماشا می کنند. نباید شاهد چنین صحنه هایی باشیم.

زمانی در ادامه با انتقاد از صحبتهای ساکت الهامی علیه منصوریان مبنی بر اینکه سرمربی استقلال «شومن» بزرگی است، گفت: الهامی باید رعایت بزرگترها را بکند. منصوریان یکی از مربیان بزرگ ایران است و در آینده هم حرفهای زیادی برای گفتن دارد. نباید به خاطر عصبانیت هرچه از دهانمان در می آید، بگوییم. انتظار دارم الهامی امروز و بعد از فروکش کردن عصبانیتش، حرفهایش را اصلاح کند.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر دلیل فسخ نشدن قرارداد پرویز مظلومی و اینکه گفته می شود این مربی آلترناتیو علیرضا منصوریان است، با خنده گفت: این مسائل را در حد شوخی بگیرید! ما با قدرت پشت سر علیرضا منصوریان هستیم و از او حمایت می کنیم. امسال در سه جبهه در حال مبارزه ایم و مطمئنم منصوریان حداقل در لیگ برتر و جام حذفی موفق می شود. ضمن اینکه از موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا هم ناامید نیستیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان در خصوص جانشین مرحوم منصور پورحیدری در این باشگاه هم گفت: چون وزیر ورزش باید شخصا در این ارتباط تصمیم گیری کند، ما هم از اظهارنظر و معرفی گزینه به ایشان خودداری کرده ایم تا دست وزیر باز بماند.