ساعتی پیش لیورپول موفق شد با 2 گل نیمه دوم، ساندرلند را در آنفیلد شکست دهد.
دیدار برابر ساندرلند: "هیچ شک و تردیدی در مورد نتیجه نداشتم اما تلاش کردم تا نقطه ضعف های کوچک تیم همانند استفاده بهتر از فضاها را از بین ببرم. بازی سختی را از سر گذراندیم و من معتقدم که لایق کسب پیروزی و 3 امتیاز بودیم.
از نظر من، هیجان انگیزترین نکته، تلاش به خاطر تمرکز بر جزئیات است و این موضوع باعث می شود تا فشار زیادی به تیم حریف وارد کنیم. در ضمن، معتقدم که تماشاگران نیز باید بدانند که حمایت آنها، چه اهمیتی در روند نتیجه گیری لیورپول دارد.
کلوپ: این دفاعی‌ترین تیمی بود که در عمرم دیدم
 
دیدار برابر ساندرلند نکات زیادی برای تجزیه و تحلیل داشت. حریف ما دفاعی ترین تیمی بود که در تمام زندگی دیده ام. آنها با برنامه دفاع می کردند و البته این موضوع از نظر من مشکلی ندارد زیرا شکل بازی ما حریف را محبور به دفاع کردن کرد.
سخت ترین کار در دنیای فوتبال، بازی کردن در مقابل این تیم هاست اما ما تمرکز خود را حفظ کردیم و در بهترین زمان ضربه نهایی را وارد کردیم".
مصدومیت شدید کوتینیو: "در حال حاضر تنها می دانم که مصدومیت او از ناحیه مچ پا است و ترجیح می دهم دیگر صحبتی در این رابطه نداشته باشم. البته فیرمینیو هم کمی دچار مشکل شد اما به نظر نمی رسد جدی باشد".