از میکسدزون ورزشگاه آزادی، محمد خرمگاه در رابطه با بازی تیم استقلال برابر صبا گفت: ما برای این بازی 5 بازیکن را به همراه نداشتیم اما با این حال توانستیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و موقعیت های خوبی به وجود بیاوریم.


او ادامه داد: تیم صبا دفاعی بازی می کرد و همین موضوع کار ما را سخت کرده اما ما به قصد پیروزی آمده بودیم و تلاشمان را کردیم که به عنوان تیم برنده از زمین خارج شویم. خوشحالم که در نهایت توانستیم به مرحله یک چهارم صعود کنیم.


وی درباره نقش کادرفنی استقلال در نتایج این تیم گفت: ما کارمان را انجام می دهیم و از نظر ما بهترین عملکرد را پیاده می کنیم. امیدواریم که بتوانیم به نتیجه برسیم و استقلال را به قهرمانی برسانیم.


او درباره درگیری اش با بهنام برزای گفت: هیچ درگیری ای در میان نبود و متاسفانه این موضوع را شلوغ کرده بودند. او اعتراضی کرد ما هم خیلی راحت و طبق روال عادی وی را جریمه کردیم.


مربی آبی ها درباره سکونشینی امین حاج محمدی گفت: نمی دانم چه اتفاقی افتاد آقای فنایی به ما گفتند نام ایشان در لیست 18 نفره نیست و ما هم چک کردیم و دیدیم درست است. حال باید ببینم این اشتباه از سوی چه کسی بوده است.


وی ادامه داد: در بازی ها ما به دنبال این هستیم تا بهترین سیستم را در زمین پیاده کنیم تا بتوانیم به نتیجه برسیم به همین دلیل در بازی های این فصل بارها سیستم مان را تغییر دادیم چراکه هر بازی شرایط خودش را می طلبد.