سرمربی استقلال می گوید که بعد از بازی اهواز گریه نکرده و تنها سه بار در زندگی اش گریه کرده است.

ارزیابی از بازی؟
این برد را به هواداران استقلال تبریک می گویم و از طرف همه استقلالی ها به منصورخان پورحیدری تقدیم می کنیم. علی پورحیدری با حضور در ورزشگاه تعصب پدرش به استقلال را نشان داد. قبل از بازی در داخل رختکن قول دادیم که برد را به پورحیدری تقدیم کنیم که اینطور شد.


چرا بازی سخت شد؟
تیم آقای مرفاوی 5-3-2 بازی کردند. به بچه ها گفتیم صبر و حوصله داشته باشند و ریسک نکنند. نکته جالب در این بازی عملکرد خط دفاعی بود. تمام شانس های را برای گل زدن آزمایش کردیم. در عمق با 3 دفاع کار سختی داشتیم. با قربانی شانس بازی مستقیم را امتحان کردیم و می توانستیم با گل اسماعیلی برنده باشیم. باز کردن خط دفاعی صبا کار سختی بود و خوشحالم که بچه ها احساسی نبودند. کارهای تاکتیکی را که تمرین کرده بودیم، تست کردیم. ساختار تیم ما پیغام خوبی بود که به ما رسید. چند ستاره نداشتیم و خوشحالم با هر تزریق و خروجی مسیر خود را طی می کنیم. قبل از هر نتیجه ای این مهم ترین اتفاق بود. تلفات نیز در این بازی ها طبیعی بود.


چرا به لک فحاشی شد؟
صمد مرفاوی سرمربی من بود و من بازیکن استقلال بودم. اصول حرفه ای این است که منی که هم بازی و شاگرد یکی از بهترین های تاریخ استقلال بودم، ورود کنم. لک نیز بازیکن ثابت من بوده و اجازه بدهید در این موضوع ورود نکنم.


بعد از فحاشی اهواز گریه نکردید؟
من در اهواز گریه نکردم. من سه بار گریه کردم. یک بار برای حجازی، یک بار هم برای مظلومی و یک بار هم برای منصورخان پورحیدری. فحاشی ادبیات غلطی است که من نمی پسندم. در اهواز و خوزستان دوربین روی من است تا ببینند من چه می کنم. فحاشی در اهواز هم تمام می شود. یا هواداران خسته می شود یا در مسیری این موضوع فراموش می شود. حامد را دوست دارم اما یک انتقاد به او دارم. او در بین دو نیمه زمانی که به رختکن می رفت، هواداران ما را تحریک کرد. هوادار را نمی شود کنترل کرد. من انتظار داشتم حامد به داخل رختکن می رفت. نمی خواهم از هواداران دفاع کنم اما وقتی هواداران را با دست در کنار گوش گذاشتن تحریک می کنند، این می شود. من برابر هواداران پرسپولیس فحش نمی خورم زیرا به آنها احترام گذاشته ام. امیدوارم این موضوع حامد را به فضای مجازی کشیده نشود و این خواسته من از هواداران است. من در اهواز بعد از دو سال گله کردم. من با دوستان خوزستانی ام رابطه نزدیک دارم. من و مهدی رحمتی تلاش کردیم تا فحاشی ها متوقف شود اما رفتارهای او باعث شد این مشکلات پیش بیاید.


مصدومان استقلال؟
با هماهنگی که با کادر پزشکی داشتیم، گفتند حیدری و رابسون در لیست نباشند. با تیم دکتر نوروزی هماهنگ هستیم. از فردا حیدری و رابسون را در اختیار داریم و به جز وریا غفوری مصدوم دیگری نداریم.


برزای در سمت راست؟
همه سرعتی ها نباید مهاجم باشند. از برزای راضی هستیم و می توانیم امیدوار باشیم اتفاقی که برای مهدوی کیا رخ داد برای بهنام رخ بدهد. باید به او کمک بکنیم و می دانیم او در چند پست می تواند بازی کند. جوانان در ترکیب اصلی بازی خواهند کرد. از عملکرد مجید حسینی نیز راضی بودم. می دانم جوانان با همه وجود بازی می کنند و اگر بزرگانی مانند رحمتی و ابراهیمی نیز باشند ترکیب فوق العاده ای خواهیم داشت.