امیرقلعه نویی عصرپنجشنبه درنشست خبری پیش از بازی با برق نوین شیراز، اظهار کرد: از تیم حریف شناخت خوبی دارم چون مربی آن ها شاگرد خودم بوده است و می‌ دانم آن ها تیم خوبی را بسته ‌اند.
وی افزود: با وجود اینکه چند بازیکن مصدوم برای بازی فردا داریم اما با کمک تیم پزشکی شرایط آن ها بهتر شده است و قصد داریم با تمام توان دراین بازی حاضر شده و به مرحله بعدی جام حذفی صعود کنیم.
قلعه نویی ابراز امیدواری کرد تراکتورسازی فردا با ارایه یک بازی خوب از این مرحله رد شود تا خود را برای ادامه بازی ‌های لیگ برتر آماده نگه دارد.
وی، اردوی تراکتورسازی درکیش را خوب توصیف کرد و گفت: خوشبختانه همه همکاری‌های لازم را در این اردو انجام دادند و تنها مشکل ما نبود حریف تدارکاتی بود، با این وجود باید درتعطیلات نیم فصل لیگ برتر به یک اردوی خارجی برویم تا چند بازی تدارکاتی خوب برگزار کنیم.
سرمربی تیم برق نوین شیراز نیز در این کنفرانس خبری، ابراز امیدواری کرد تا بازیکنانش با انجام یک بازی خوب مقابل تراکتورسازی از حیثیت فوتبال شهر خود دفاع کنند.
وحید رضایی اظهارکرد: می ‌دانیم که بازی خیلی سختی پیش رو داریم چون تراکتورسازی یکی از بهترین تیم ‌های ایران است و پرافتخارترین مربی ایران را هم در اختیار دارد و درمجموع از کادرفنی و بازیکنان قدرتمندی بهره می‌برد.
وی ادامه داد: ما خودمان را آماده این بازی کرده‌ایم و امیدوارم فردا بازیکنانم با ارایه یک بازی خوب بتوانند از حیثیت فوتبال شیراز دفاع کنند.
رضایی گفت : تراکتور تیم بزرگی است اما ما این تیم را آنالیز کرده و نقاط ضعف و قوت این تیم را می‌ شناسیم.
دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و برق نوین شیراز از مرحله یک هشتم نهائی جام حذفی فردا/ جمعه / راس ساعت 13 و 30 دقیقه در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی برگزار می شود.