پرسپولیس در خط دفاعی عملکرد خیره کننده ای در فصل جدید رقابت های لیگ برتر داشته است. سرخ پوشان پایتخت در فصلی که گذشت در خط دفاعی خود روزهای کابوس واری را پشت سرگذاشتند اما با اضافه شدن سید جلال حسینی این مشکلات تا حدود زیادی برطرف شده است.

 

زوج محمد انصاری و سید جلال حسینی استحکام خاصی به خط دفاعی پرسپولیس داده است با این حال خبرهای درباره علاقه این باشگاه به جذب یک مدافع در زمستان به گوش می رسد چرا که محمد انصاری با وجود آنکه زوج بسیار خوبی برای سید جلال حسینی بوده اما در پست غیر تخصصی خود بازی می کند و او یک بال چپ است.

 

پرسپولیس در خط دفاعی یانسکی و گولچ را هم جذب کرد اما هیچ کدام از این دو بازیکن از کیفیت لازم برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی برخوردار نیستند و به همین خاطر برانکو ترجیح می دهد تا از انصاری در کنار سید جلال استفاده کند.

 

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که برانکو عزت الله پورقاز را در فهرست خرید خود قرار داده است و به جذب مدافع ملی پوش استقلال خوزستان علاقه دارد. با آمدن پورقاز خیال برانکو از خط دفاعی تیمش راضی می شود و انصاری هم در سمت چپ که پست اصلی او است به بازی گرفته خواهد شد و در این حالت هم خط دفاعی سرخ پوشان تقویت می شود و هم این تیم در خط حمله بهتر خواهد شد چرا که انصاری میل به هجوم بیشتری نسبت به ربیع خواه دارد.

 

این احتمال زیاد است که پورقاز در زمستان از استقلال خوزستان به خاطر مشکلات مالی زیادی که این باشگاه دارد جدا شود البته استقلال هم به جذب این بازیکن علاقه دارد و باید دید که او در نهایت راهی چه تیمی می شود.