سرمربی پرسپولیس اعتقادی به رامین رضاییان ندارد و در همان فصل نقل و انتقالات و پس از سفر این بازیکن به ترکیه تصمیم خود را برای سمت راست خط دفاعی تیمش گرفت.برانکو از همان روزی که حسین ماهینی را سر تمرین پرسپولیس دید قید رامین رضاییان را زد.

مدافع راست ملی پوش که جواب تلفن باشگاه پرسپولیس و حتی مترجم برانکو را هم نداد تا از چشم مرد کروات بیفتد اما پس از بازگشت مهدی طارمی به تهران و پرسپولیس، باشگاه ترکیه ای رامین رضاییان را هم نخواست تا او هم پشیمان به ایران برگردد.

مدافع ساروی به تهران برگشت به این امید که مثل مهدی طارمی مورد عفو قرار گرفته و بتواند دوباره پیراهن پرسپولیس را بپوشد اما...

دیگر همه می دانید وساطت علی کریمی، علی پروین و اصرار باشگاه پرسپولیس و علی اکبر طاهری در نهایت باعث شد برانکو کوتاه بیاید.

مرد کروات راضی شد رامین برگردد و روی نیمکت بنشیند، این اتفاق تا پایان هفته هشتم ادامه پیدا کرد و حتی درخشش در بازی ایران و کره جنوبی هم برانکو را مجاب نکرد تا از رضاییان استفاده کند.

در همین ارتباط یک منبع موثق و نزدیک به باشگاه پرسپولیس خبر داد، به تازگی برانکو سرمربی پرسپولیس، حسین ماهینی را نزد خود خوانده و به او اطمینان خاطر داده که به حواشی اخیر توجه نکند و کار خودش را دنبال کند چون تا آخر فصل مدافع راست تیمش خواهد بود.

معنای دیگر این حرف های خصوصی مرد کروات نیمکت نشینی رامین رضاییان تا آخر فصل است.مدافع راست ملی پوش که در تیم کارلوس کی روش فیکس است اما در تیم باشگاهی اش یک دقیقه هم به بازی گرفته نمی شود!

پایان این قصه هم باز است و خودتان باید حدس بزنید رامین رضاییان تا انتهای لیگ شانزدهم در پرسپولیس می ماند یا اینکه به تیم دیگری می رود؟

فراموش هم نکنید رضاییان یک سال دیگر تا پایان لیگ هفدهم با پرسپولیس قرارداد دارد.