بختیار رحمانی بعد از تعویض در دیدار استقلال مقابل سیاه‌جامگان، مستقیم به رختکن رفت تا جو متشنجی در اردوی استقلال ایجاد شود.

بعد از این اتفاق هیچکس فکر نمی‌کرد که او در بازی مقابل سایپا از ابتدا در ترکیب استقلال باشد. به خصوص پس از اینکه علیرضا منصوریان در تمرینات به بازیکنان هشدار داده بود که اگر کسی کار بختیار را تکرار کند، یدون شک اخراج خواهد شد.

اما عذرخواهی‌های بختیار و نیاز منصوریان به او در ترکیب تیمش باعث فیکس بودن او در ترکیب بازی با سایپا بود.

اما هافبک خلاق استقلال خیلی زود نشان داد هنوز با روزهای خوبش فاصله دارد. او در همان دقایق ابتدایی دو موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد و در ادامه تا زمانی که در بازی بود نتوانست مهاجمان استقلال را به خوبی تغذیه کند.

پس از نمایش ضعیفی که بختیار ارائه داد، منصوریان در دقیقه 71 جای وی را به علی قربانی داد اما این بار دیگر واکنشی از بختیار ندید.

جالب اینجا بود که پس از تعویض بختیار استقلالی ها روی دور گلزنی افتادند و در دقایق 76 و 82 توسط محسن کریمی و جابر انصاری به گل رسیدند.

بازیکنان استقلال که از برد دیروز تیم خوشحال بودند بعد از بازی به شوخی به بختیار می گفتند: «بدقدم بودی، تا تعویض شدی گل زدیم.»

این شوخی بود که بعضی از رسانه ها هم امروز با بختیار داشتند و از گل زدن استقلال درست بعد از تعویض او نوشته بودند.

آنچه که مشخص است بختیار تا به اینجای فصل نتوانست خود را در ترکیب استقلال ثابت کند و اگر در هفته‌های پیش رو عملکرد بهتری از خود نشان ندهد بدون شک به یک نیمکت‌نشین تبدیل خواهد شد.