باشگاه مارسی بعد از چندین ماه کش‌وقوس سرانجام به صورت رسمی به فروش رفت و به یک تاجر آمریکایی فروخته شد. این تاجر آمریکایی فعلا ۴۵ میلیون یورو برای مارسی هزینه کرده ولی قرار است در چهار سال آینده، ۲۰۰ میلیون دیگر نیز هزینه کند.
پیشتر در خبرها اعلام شده بود یک ایرانی نیز برای خرید باشگاه اقدام کرده و قرار بود همه چیز در مورد او نیز بررسی شود تا باشگاه به شخصی فروخته شود که بیشترین شایستگی را برای در اختیار داشتن باشگاه داشته باشد
مک‌کورت ۶۳ ساله بعد از خرید این باشگاه در یک مصاحبه تلویزیونی گفت: «امروز برگ جدیدی در تاریخ مارسی رقم خورده و حالا تلاش خواهیم کرد تا باشگاه بزرگ مارسی را احیا کرده و در مسیر افتخار قرار بگیریم. مارسی از تیم های پرافتخار جهان است. این تیم در سال‌های اخیر از قدرت فاصله گرفته. در تلاش هستیم دوباره تیم را به صف اول مدعیان برگردانیم.»
مک‌کورت در ادامه گفت: «یک برنامه کوتاه مدت و یک برنامه بلند مدت برای احیا مارسی در نظر داریم. برنامه کوتاه مدت ما حضور بین مدعیان و کسب سهمیه لیگ قهرمانان در این فصل است و برنامه بلند مدت ما نیز در سطح قاره است. می‌خواهیم باشگاه را به مدعی نخست و دائمی در لیگ و موفقیت در لیگ قهرمانان برسانیم.»