میثم حسینی بازیکن سیاه جامگان که سابقه بازی در هر دو تیم سرخابی پایتخت را دارد، در مورد اتفاقات دیدار برابر استقلال گفتگو کرد.

بازی نزدیکی با استقلال داشتیم

انصافا بازی خوبی بود و هر دو تیم به دنبال سه امتیاز بودند و بازی کسل کننده ای نبود. با یک نتیجه نزدیک باختیم و موقعیت های زیادی داشتیم که در چند صحنه مهدی رحمتی مانع از گل شدن توپ هایمان شد. روند تیمی خوبی داشتیم  و در یک صحنه هم مشخص بود که می شد پنالتی برای ما گرفته شود.

نمی دانم چه تفاقی در باشگاه رخ می دهد

من خودم در حال حاضر نمی دانم در باشگاه چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. آقای کاظمی در تمرینات حضور دارند و بچه ها هم در حال تمرین کردن هستند و اینکه چه اتفاقی می افتد را نمی دانم و امیدوارم هر اتفاقی برای ما می افتد خیر باشد.

هواداران بیایند زحماتشان را بی جواب نمی گذاریم

متاسفانه هم بازی های ما و هم پدیده استقبال خوبی از نظر تماشاچی ندارد. هواداران بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس در مشهد را گلچین می کنند. دلگرمی ما به همین هواداران است و اگر بیایند زحمت های ان ها را بی جواب نمی گذاریم. در این بازی هم حملات زیادی داشتیم و فکر می کنم هواداران ار بازی راضی بودند. امیدوارم از بازی های بعدی به ورزشگاه بیایند؛ البته می دانیم که مثل این بازی پر نمی شود ولی بودن آن ها به ما انرژی می دهد.

رشد فوتبالی ام را مدیون استقلال هستم

خود من رشد فوتبالی ام را مدیون به استقلال هستم و قبل از بازی هم هواداران برای من سنگ تمام گذاشتند و نشان دادند هنوز هم بازیکنانی که در تیمشان بوده است را فراموش نکرده اند و دوست دارند و معرفت برایشان می گذارند. از بچه های قدیمی هم مهدی رحمتی و خسرو حیدری در تیم بودند  و امیدوارم مصدومیتی که برای خسرو بوجود آمد زیاد جدی نباشد و به زودی به فوتبال برگردد.

برای سه امتیاز به اصفهان می رویم

بازی هفته آینده در مقابل سپاهان خیلی دشوار است و شرایط جدول طوری است که امتیاز تیم ها به هم نزدیک است و اگر تیمی بازی را واگذار کندچند پله پایین تر می رود و برعکس. ما با تمام وجود به این بازی می رویم و امیدوارم بتوانیم امتیاز بگیریم.