رضا حسن‌زاده درخصوص پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: نمی‌گویم استقلال خوب بازی کرد، البته کسب این ۳ امتیاز بسیار ارزشمند بود؛ چرااینکه پس تعطیلات لیگ بود، شاید اگر این بازی پس از برد استقلال مقابل ذوب‌آهن برگزار می‌شد، ابی‌پوشان به‌مراتب بازی بهتری به نمایش می‌گذاشتند، اما تعطیلات باعث می‌شود بدن بازیکنان افت کند و خسته شوند.

حسن‌زاده ادامه داد: بازیکنان استقلال در دقایق پایانی با استرس کار را دنبال می‌کردند، ناهماهنگی در بین بازیکنان وجود داشت و این موضوع به وضوح دیده می‌شد. آنها نمی‌توانستند با یکدیگر پاسکاری کنند که البته سیاه‌جامگانی‌ها هم همین شرایط را داشتند.

بازیکن سابق استقلال خاطرنشان کرد: علیرضا منصوریان هنوز به ترکیب اصلی خود دست پیدا نکرده است و همین موضوع باعث می‌شود که بازیکنان با یکدیگر ناهماهنگ باشند. اگر منصوریان نتواند در یکی، دو هفته آینده به ترکیب اصلی خود برسد، با مشکل روبرو می‌‌شود. استقلال آن چیزی که در خورِ نام تیم باشد، هنوز بازی نمی‌کند.

حسن‌زاده در مورد فرصت‌سوزی بازیکنان استقلال، تأکید کرد: شک نکنید که بازیکنان و کادر فنی استقلال فشار روحی و روانی را تحمل می‌کنند، کاوه رضایی قطعاً در بازی‌های آینده بهتر خواهد شد؛ چراکه استرس نخواهد داشت. عدم آمادگی بازیکن باعث می‌شود او فرصت از دست بدهد.

وی در مورد ناراحتی بختیار رحمانی از تعویضش گفت: در تیم مربی حرف اول را می‌زند، اما به نظرم بختیار رحمانی بازی خوبی انجام می‌داد، اما اعتراض به تصمیم کادر فنی اشتباه است، شاید کادر فنی مسائل دیگر را دیده است و تصمیم بر تغییر تاکتیک نداشته است و تعویض رحمانی هم از نظر فنی نبوده است.