استقلال تهران را باید از جمله تیم هایی در لیگ برتر دانست که در خط هافبک دارای بازیکنانی طراز اول بوده که در صورت ابراز وجود و فرصت می توانند در کسب نتایج مناسب برای آبی پوشان بسیار تاثیر گذار باشند.

حضور بازیکنانی هم چون امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، جابرانصاری، فرشید اسماعیلی، خسروحیدری و... بیانگر غنی  بودن استقلال در خط میانی است و اگر کمی هماهنگی در این تیم بیشتر شود می تواند در ادامه راه با خیالی آسوده مسیر خود را ادامه دهد.

منصوریان برای دیدار فردا با سیاه جامگان مشهد که می تواند یک دیدار حساس و مهم برای آبی پوشان باشد، به دنبال حداکثر امتیاز است و در این بازی از امید ابراهیمی به عنوان تک هافبک دفاعی استقلال خواهد برد و فرشید اسماعیلی در میان میدان ضمن بازیسازی در کارهای دفاعی هم امید ابراهیمی را کمک می کند.البته در تمرین های آخر استقلال مجتبی حق دوست هم آمادگی فوق العاده ای از خود نشان داده است و بعید نیست او جای اسماعیلی را در ترکیب اصلی بگیرد.  اگر اتفاق خاصی نیفتد فردا بختیار رحمانی در پست هافبک چپ و خسرو حیدری در پست هافبک راست بازی می کند. البته بختیار رحمانی باید در حمله ها استقلال به وسط رمین متمایل شود تا این تیم در میانه زمین برتری عددی ایجاد کند.