به از همان موقع که علی کریمی جدال اینستاگرامی اش را با هواداران استقلال شروع کرد، پیش‌بینی می‌شد که اختلافش با آبی‌ها بیشتر شود. تا این حد که حالا استقلالی‌ها او را مقصر اتفاقات اخیر در بهشت زهرا می‌دانند.

اتفاقی که دیروز بر سر مزار مرحوم غلامحسین مظلومی و بیوک جدیکار افتاد و معلوم نشد چه کسانی روی سنگ قبر آنها رنگ پاشیدند.

 

این حرکت بسیار زننده واکنش خیلی‌ها را به همراه داشت. از پرویز مظلومی که گفت هر طور شده این مسئله را پیگیری می‌کند تا علی کریمی که در کانال رسمی‌اش این کارها را غیرانسانی دانست. اما این پایان کار نبود.

در فضای مجازی بعضی از صفحه های منتسب به هواداران استقلال، پست های تندی را علیه علی کریمی منتشر کردند و از کلمه ای علیه کریمی استفاده کردند که روزی رسانه ها مدعی بودند آن را محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس خطاب به علی کریمی گفته است؛ "ام الفساد". آنها اعتقاد داشتند کریمی عامل تحریک فرد یا افرادی بوده که باعث شدند به بهشت زهرا (س) بروند و آن اقدام غیر انسانی را انجام دهند.

 

این اتفاقات باعث شد تا علی کریمی در کانال شخصی اش واکنش تندی به این ادعاها نشان دهد؛ او نه تنها علیه بعضی هواداران استقلال بلکه علیه مدیرعامل سابق قرمزها هم موضع گیری کرد. کریمی ابتدا چنین متنی را منتشر کرد: «اگر این آدم هایى که میان شناسنامه خانوادگى خودشون رو وا میکنن و ادعا میکنن من ام‌الفساد هستم، در جوابشون فقط این جمله را میگم؛ در مقابل شما بى هویت ها افتخار می کنم به ام الفساد بودنم.»کریمی در ادامه متن دیگری هم منتشر کرد: «همون کسى که به من این حرف را زد الان یک پرونده قطورى داره که نمی دونم عمر قد میده به رسیدگى کردن یا نه!!! خدا جای حق نشسته فقط دیر و زود داره.»

واکنش تندکریمی به ادعای آبی ها و حمله به مدیرسابق قرمزها!+عکس

به نظر می رسد این قصه سر دراز دارد و جدال هواداران استقلال و علی کریمی به این زودی ها خاتمه نمی یابد.