امیرحسین صادقی مدافع میانی پیکان هم چنین نظری دارد و این در حالی است که او از تعداد گل های خورده تیمش هم به شدت ناراحت است. صادقی در مورد عملکرد پیکان، آینده این تیم در لیگ برتر و مسائل مختلف دیگر  به سوالات  همشهری پاسخ داد.

 

عملکرد پیکان را در 7 بازی ابتدایی چطور ارزیابی می کنی؟

پیکان خوب بازی می کند اما در نتیجه گیری بدشانس بودیم و البته اشتباهات زیادی هم داشتیم. 8 امتیاز ما را قانع نمی کند و الان می توانستیم جزو 3 تیم بالای جدول باشیم.

 

آینده پیکان را چطور می بینی؟

ما باید بیشتر تلاش کنیم تا خوب نتیجه بگیریم. باید در مسابقات تمرکز بیشتری داشته باشیم. خدا را شکر می کنم که بازی آخر را بردیم و 3 امتیاز این مسابقه خیلی به پیکان کمک خواهد کرد.

 

عملکرد خودت را در این 7 بازی چطور ارزیابی می کنی؟

از عملکردم راضی نیستم چون تیم ما گل های زیادی خورده است. واقعا گاهی اوقات گل های عتیقه ای می خوریم که در هیچ عطاری پیدا نمی شود.

 

امسال کدام تیم مدعی جدی قهرمانی است؟

پرسپولیس و تراکتورسازی مدعی قهرمانی هستند و شرایط استقلال هم بهتر خواهد شد. پیکان هم می تواند جزو مدعیان باشد.

 

مدعی قهرمانی؟!

ما اگر دچار حاشیه نشویم، بدشانس نباشیم و از نظر مادی و معنوی حمایت شویم می توانیم مدعی قهرمانی باشیم. البته لیگ امسال واقعا سخت است و شما می‌بینید که فاصله امتیازها و فاصله فنی تیم ها چقدر به هم نزدیک است.واقعا نتایج هم قابل پیش بینی نیست.

 

در مورد عملکرد استقلال چه صحبتی داری؟

من بازیکن پیکان هستم و دوست ندارم در مورد استقلال صحبت کنم. امسال هدفم این است که بهترین بازی ها را انجام دهم چون می خواهم به تیم ملی برگردم.

 

فکر می کنی در نهایت با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کنی؟

دوست دارم با پیراهن استقلال خداحافظی کنم اما نه با لابی کردن و باندبازی. به هر حال مهم این است که در استقلال چنین چیزی را بخواهند. امیدوارم آنهایی که دستی در کار دارند و در استقلال مهره چینی می کنند، اجازه دهند که به پیراهن این تیم برسم. الان در فوتبال خیلی چیزها طور دیگری پیش می رود.