الوطن به عنوان اولین روزنامه و پایگاه خبری مدعی شد مدیران جدید باشگاه العربی تمایلی به حفظ اشکان دژاگه ستاره ایرانی خود ندارند و در تلاش برای فسخ قرارداد سال پایانی او هستند. حتی این روزنامه جزئیات دقیق اختلافات طرفین برای ادامه همکاری را نیز منتشر کرد تا خبر خود را تایید شده نشان دهد اما حالا نویسنده الوطن خبر از احتمال بسیار قوی ماندن اشکان در العربی داده و مدعی شده این بازیکن ایرانی جایگزین مهاجم برزیلی و مصدوم تیم خواهد شد.

 

 

در گزارش امروز الوطن آمده است:« کادر پزشکی باشگاه هنوز به نتیجه کاملی از وضعیت بهبودی پائولینیو مهاجم برزیلی نرسیده است و هیچ بعید نیست با طولانی بودن دوران آسیب دیدگی مهاجم برزیلی مسئولان باشگاه نام او را از لیست خود خارج و بار دیگر از اشکان دژاگه که یک سال دیگر با آنها قرارداد دارد سود ببرند». پائولینیو که به دلیل مصدومیت بازی هفته اول برای السیلیه را از دست داده بود در جریان بازی با الجیش در هفته دوم تنها دقایقی بعد از ورود به زمین بار دیگر آسیب دید تا جراردو بیلوسو روی حفظ این مهاجم با تردیدهایی روبرو شود.

 

الوطن با اشاره به این که قرار است گزارش کمیته پزشکی باشگاه العربی امروز تکلیف پائولینیو را مشخص کند مدعی شد سران العربی تصمیم گرفتند برای جلوگیری از ضرر و زیان های بیشتر این برزیلی را از فهرست خارج و اشکان دژاگه را نگه دارند، اتفاقی که مشکل ثبت قرارداد لوئیس خیمنز شیلیایی – فلسطینی را نیز برطرف خواهد کرد.