رئیس باشگاه العربی قطر پس از پیروزی العربی در اولین دیدار خود در این فصل از لیگ ستارگان قطر بالاخره درباره آینده اشکان دژاگه، هافبک ملی پوش کشورمان صحبت کرد و جدایی او را قطعی دانست.

خیلفه بن حمد، رئیس باشگاه العربی قطر در مصاحبه با روزنامه الشرق گفت: مشکلات لژیونرها حل شد و توافقات نهایی برای جدایی اشکان دژاگه از تیم انجام شد و لوئیس خیمنز به عنوان سهمیه آسیایی ما جایگزین او می شود.

رئیس باشگاه العربی: به زودی با دژاگه تسویه می‌کنیم/ او دیگر جایی در تیم ندارد

خبرگزاری ایسنا: رئیس باشگاه العربی جدایی دژاگه از این تیم را تایید و تاکید کرد که به زودی طلب این بازیکن را پرداخت خواهد کرد.

به نظر می‌رسد که جدایی اشکان دژاگه از العربی قطعی شده است و این بازیکن ایرانی باید به دنبال باشگاه جدیدی برای خود باشد.

دژاگه یک سال دیگر با العربی قرارداد دارد، اما این باشگاه قطری با جایگزین او که یک بازیکن اروگوئه‌ای-فلسطینی است به توافق نهایی رسیده و دژاگه چاره‌ای جز جدایی ندارد.

خلیفه بن حمد، رئیس باشگاه العربی درباره وضعیت اشکان دژاگه، اظهار کرد: به زودی با این بازیکن ایرانی تسویه می‌کنیم و طلب او را پرداخت خواهیم کرد. لوئیس خیمنس، جایگزین اشکان دژاگه شده است و او دیگر جایی در العربی نخواهد داشت.

روزنامه قطری پیش از این نوشتند که دژاگه از چند باشگاه ایرانی پیشنهاد دارد و به احتمال زیاد به لیگ ایران بر گردد. تیم فوتبال پرسپولیس یکی از تیم‌های است که خبرهای درباره علاقه آن به جذب دژاگه به گوش می‌رسد. این بازیکن ایرانی فعلا مصدوم است.