با عقد قرارداد رسمی مهدی طارمی با باشگاه ریزه اسپور مسئولان تیم پرسپولیس از روز گذشته برای جایگزینی این بازیکن دست به کار شدند تا یک نفر را در خط حمله این تیم جذب کنند.

بر اساس این گزارش طارمی که هفته گذشته اعلام کرده بود مشکلی برای همکاری با پرسپولیس ندارد روز گذشته با این اقدام خود شوک بزرگی به سرمربی پرسپولیس و هواداران این تیم داد.

شنیده شده مسئولان پرسپولیس چند گزینه را برای جانشینی طارمی مد نظر دارند که یکی از آنها آلویس نانگ، مهاجم فصل گذشته تراکتورسازی و نفت است.

در این میان موضوع خروج مسعود حسن زاده از جمع بازیکنان ذوب آهن همچنان مطرح است. مهاجم جوان و گلزن تیم ذوب آهن که هنوز تیم فصل بعدش را مشخص نکرده از گزینه های احتمالی جانشینی طارمی به شمار می رود. حسن زاده سابقه بازی در تیم های رده های سنی استقلال را دارد.

بر این اساس شایعات دیگری هم درباره احتمال حضور ایوان پروپجیج مهاجم کروات فصل گذشته استقلال که در لیست مازاد این تیم قرار دارد در تیم پرسپولیس به گوش می رسد. شناخت کافی برانکو از این مهاجم و آشنایی پروپجیج با لیگ فوتبال ایران از جمله دلایلی است که پیرامون احتمال حضور او در پرسپولیس مطرح می شود.

گزینه دیگر مدنظر برانکو ایوانکوویچ کسی نیست جز ایوان کریستانوویچ کروات که فصل گذشته هم تا آستانه پرسپولیسی شدن پیش رفت.

علاوه بر این ها احتمال دیگری هم مطرح شده که به خروج نام سجاد شهباززاده از لیست بازیکنان استقلال مربوط می شود. این بازیکن که برای مذاکره صبح امروز به ترکیه سفر کرده، در صورتی که موفق به انجام توافق نشود می تواند شکار مهمی برای هواداران پرسپولیس محسوب شود.