لوییز فیلیپه اسکولاری که سال 2002 با برزیل قهرمان جام جهانی شد و هم اکنون هدایت گوانگژو چین را بر عهده دارد، برای هدایت تیم ملی انگلیس ابراز تمایل کرد.
پس از حذف انگلیس از یورو 2016 و استعفای روی هاجسون از سرمربیگری این تیم ، این روزها بحث اصلی فوتبال انگلیس جانشینی هاجسون است.
به نوشته دیلی میل، اسکولاری علاقمند است جایگزین هاجسون شود. این در حالی است که او در سال 2006 پیشنهاد مربیگری در تیم ملی انگلیس را رد کرده بود.
اسکولاری که به مدت 6 ماه هدایت چلسی را نیز تجربه کرده است در این مورد گفت: من سرمربی گوانگژو هستم و تمام تمرکزم روی کارم است. اما از اهمیت سرمربیگری در تیم ملی انگلیس در جهان با خبرم. من به فوتبال انگلیس علاقه دارم و می دانم برای رسیدن به موفقیت به چه چیز هایی نیاز است. من اهمیت سرمربی تیم ملی بودن را از زمانی که در برزیل و پرتغال بودم، می فهمم.

startContent = $('#start-message-thm').html(); // $('#content-text p').first().prepend(startContent); var childs = document.getElementById('content-text').childNodes; var counter = 0; traverseChildes(childs); function traverseChildes(childs) { for (var i = 0; i 0) { traverseChildes(childs[i].childNodes); } else { if (childs[i].nodeType == 3 && childs[i].nodeValue.length 10 && counter === 0 ) { var newItem = document.createElement("span"); newItem.innerHTML = startContent + childs[i].nodeValue; childs[i].parentNode.replaceChild(newItem , childs[i]); counter++; } } } } $('#start-message-thm').remove();