صادق ورمزیار در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به انتخاب منصوریان به عنوان سرمربی استقلال چیست، گفت: منصوریان از جمله مربیانی بود که توانست در استقلال کار کند. من فکر می‌کنم منصوریان باید اتوبوسی در استقلال افراد را عوض کند و به عبارت دیگر با تغییرات عمده در تیم استقلال را روانه مسابقات کند. منصوریان مربی جوانی است و اگر نتیجه نگیرد مدیران استقلال دیگر به جوانان اعتماد نخواهند کرد پس بهتر است همه از او حمایت کنیم تا استقلال موفق شود.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به تغییرات هیات مدیره استقلال چیست، بیان کرد: اگر قرار بر تغییر در هیات مدیره است نباید این تغییر روی دو، سه نفر خلاصه شود و باید این تغییرات کلی‌تر باشد. شاید افراد فنی دیگری را هم بتوان در هیات مدیره جا داد. این هیات مدیره فعلی کارش را انجام داده و اگر توانایی کمک داشته این کار را انجام داده است، پس بهتر است یک نگاه جدید وارد هیات مدیره شود .

پیشکسوت استقلال در پایان در پاسخ به این سوال که شکایت نجف‌نژاد عضو هیات مدیره استقلال از معینی دیگر عضو هیات مدیره استقلال را چطور ارزیابی می‌کند، بیان کرد: من فکر می‌کنم هیات مدیره جایی است که در آن همدلی وجود دارد البته همدلی به این معنا نیست که خیلی از حرف‌ها را عنوان نکنیم بلکه تناقض فکری هر جا که باشد باعث پیشرفت می‌شود. بهتر بود این تناقضات در خود هیات مدیره استقلال مطرح می‌شد و به روزنامه‌ها و رسانه‌ها کشیده نمی‌شد. در حال این مسائل نشان می‌دهد که همدلی کافی در هیات مدیره استقلال وجود نداشت.