علی کفاشیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نظر شخصی کی روش است که زمین تمرین تیم ملی به پژوهشگاه نفت انتقال یابد.چمن ورزشگاه دستگردی از کیفیت لازم برخوردار نیست و تمرینات تیم ملی همانند گذشته در پژوهشگاه نفت برگزارمی شود.
 
وی درباره برگزاری دیدارهای رسمی باشگاه سایپا و تیم ملی عراق در ورزشگاه دستگردی عنوان کرد: من نمی توانم به جای کی روش تصمیم بگیرم.وی صلاح دیده که از این زمین استفاده نکند و باید به نظرش احترام بگذاریم.
 
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در مورد اینکه کی روش انتقاداتی هم درباره کیفیت زمین پژوهشگاه نفت مطرح کرده ، گفت: اعتقاد دارم زمین پژوهشگاه نفت از کیفیت خوبی برخوردار است اما این ورزشگاه از لحاظ طول و عرض از استانداردهای لازم به دور است.تیم ملی در این زمین تمرین می کند و چند جلسه تمرینی را هم در زمین ورزشگاه آزادی انجام می دهد.به هرحال تا زمانی که زمین چمن کمپ تیم ملی مورد ترمیم قرار نگیرد مجبوریم برای تمرین به ورزشگاه مختلف برویم.
 
کفاشیان درمورد ارسال محموله لباس های تیم ملی در پایان خاطر نشان کرد: خداروشکر لباس ها از کفیت خوبی برخوردار است هرچند که شاید از لحاظ طراحی چندان مورد پسند علاقه مندان نباشد.طراحی لباس ها رد اردوهای بعدی تیم ملی به احتمال فراوان تغییر خواهد کرد.