روبرتو مانچینی این شایعه که امکان دارد در پایان فصل اینتر را ترک کند تا از فصل آینده هدایت پاری‌سن‌ژرمن را برعهده بگیرد، تکذیب کرد. مانچینی در کنفرانس خبری پیش از بازی امروز (شنبه) تیمش برابر امپولی در هفته سی‌و‌هفتم سری A تأکید کرد: لوران بلان با پاری‌سن‌ژرمن قهرمان لوشامپیونه شده و جام‌های دیگری هم برده است. من فکر می‌کنم که این خبر یک نوع شوخی است!

مانچو سپس به تیم خودش اشاره کرد، تیمی که تا ماه کریسمس صدرنشین جدول بود و حالا در خوشبینانه‌ترین حالت می‌تواند سری A را در رده چهارم به پایان برساند و دستش از سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کوتاه مانده است.

مانچینی اعتراف کرد که جایگاه واقعی تیم او همان جایی است که اکنون در آن قرار دارد نه جایی که در ابتدای سال میلادی جدید داشت. او گفت: اینتر واقعی اینتری است که امروز در رده چهارم قرار دارد. ما این فرصت را داشتیم که کارمان را در کنار هم تمام کنیم، اما نتوانستیم. برای بالاتر از این رفتن باید بیشتر کار کنیم. البته می‌توانستیم بیشتر از این کار کنیم و شاید با نتایجی که در نیم‌فصل نخست گرفتیم، انتظارات را از خودمان زیاد کردیم. جایگاه ما جایی است که استحقاقش را داریم.

سرمربی پیشین منچسترسیتی ادامه داد: می‌خواهیم لیگ را در بالاترین رده ممکن به پایان برسانیم، چون ما اینتر هستیم. در پایان فصل می‌توانیم درباره عملکردمان قضاوت کنیم. اینکه تیمی نیمی از فصل صدرنشین جدول باشد، معنای زیادی دارد. ما شالوده‌ای خوب را برای آغاز کارمان فراهم کرده‌ایم و این اهمیت فراوانی دارد. تماشای برخی اشتباهات تکراری در عملکرد تیم‌مان، برای من خسته‌کننده نیست، چون این هم بخشی از فرآیند رشد و پیشرفت‌مان است. طبیعی است که یک تیم در حال پیشرفت، از چنین دوران منفی بگذرد. من امیدوارم که تیمم می‌تواند پیشرفت کند.