اکبر محمدی روز دوشنبه اظهار کرد: سه بازی سرنوشت ساز در پیش داریم و امیدوارم با توجه به تلاش اعضای تیم بتوانیم بقای پاس در لیگ یک را رقم بزنیم.
وی اضافه کرد: هر چند کار سختی مقابل تیم های مدعی صعود و در خطر سقوط داریم اما روحیه بالا و جنگندگی نفرات تیم سبب شده تا امیدوار به کسب امتیازهای لازم برای ماندگاری پاس باشیم.
محمدی درباره دیدار امروز تیمش مقابل پیکان گفت: پیکان در صدر جدول قرار دارد و از هم اکنون مسافر لیگ برتر شده و این ما هستیم که باید با تلاش دوچندان بتوانیم به برد برسیم.
وی افزود: به هر حال بازی سختی در پیش داریم و پیکان برای قطعی شدن صعود خود نیاز به سه امتیاز دارد و ما نیز دنبال صعود به رده های بالاتر هستیم.
محمدی خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم از لحاظ روحی و نیز فنی آماده قرار گرفتن مقابل صدرنشین جدول هستند و امیدوارم در پایان بازی از نتیجه کسب شده خوشحال باشیم.
وی افزود: سه بازی باقی مانده نیاز به حمایت همه جانبه مسئولان و هواداران داریم ضمن اینکه همه تلاش خود را برای حفظ تیم در لیگ یک بکار بسته ایم.
تیم پاس همدان عصر امروز با قضاوت سید مهدی سیدعلی از ساعت 17 در ورزشگاه شهدای شهر قدس تهران به مصاف پیکان صدرنشین می رود.