سرمربی هلندی چلسی بعد از پیروزی برابر بورنموث تاکید کرد که تیمش به پیروزی برابر تاتنهام در هفته بیست و ششم فکر می کند.

 چلسی بعد از مدتها یک پیروزی پر گل را بدست آورد و موفق شد در خانه بورنموث در هفته سی و پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس با نتیجه چهار بر یک به پیروزی برسد.

گاس هیدینک از پیروزی تیمش در این دیدار بسیار خوشحال است. او بعد از بازی یک پیام برای تاتنهام داشت و آن اینکه در دیدار بعدی، تنها به پیروزی فکر می کنند.

این مربی هلندی گفت: خوشحالم که این دیدار را با نتیجه و بازی خوب به پایان رساندیم و الان نوبت بازی حساس برابر تاتنهام است و بدون شک به دنبال پیروزی در این دیدار هستیم. در نهایت تیمی که قوی ترین باشد جام قهرمانی را بالای سر خواهد بود و تاتنهام اگر می خواهد قهرمان شود باید بتواند چلسی را هم شکست دهد.

ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی در دیدار بورنموث درخشید و موفق شد نخستین گل فصل خود را به ثمر رساند. هیدینک به ستایش از این بازیکن پرداخت و گفت: پیش بینی نمی کردم که هازارد بتواند 90 دقیقه بازی کند اما او خوش درخشید و نشان داد که آماده است. با چنین بازی های اعتماد به نفس هازارد برمی گردد و می تواند بازیکن تاثیر گذاری برای چلسی مثل قبل شود. او روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشته است و الان باید به روزهای خوب فکر کند.