علی کریمی که این روزها مشاور مالک باشگاه خونه به خونه بابل به شمار می‌رود، دیروز (دوشنبه) تماشاگر دیدار حساس این تیم برابر پیکان در چارچوب هفته سی‌وچهارم لیگ دسته اول بود.

جادوگر در حاشیه این دیدار با اشاره به پتانسیل بالای استان مازندران گفت: استان مازندران بازیکنان بزرگی را در رده‌های مختلف تحویل داده که در سطوح بالا و تیم ملی مشغول بازی هستند. این استان از لحاظ سرمایه انسانی و آب و هوا دارای شرایط خوبی است و حیف است نماینده‌ای در لیگ برتر نداشته باشد.

وی ادامه داد: بابل شهر هادی‌جان (نوروزی) است و امیدوارم تیم خونه به خونه با صعود به لیگ برتر یاد این عزیز را زنده کند چراکه این شهر زادگاه آن مرحوم است.

کریمی در مورد زنده‌یاد هادی نوروزی یادآور شد: هادی از دوستان خوب من است و چه در زمان بازی و چه بعد از فوت همه از سجایای اخلاقی نوروزی حرف می‌زنند در حالی که به نظر من از لحاظ فنی هم در سطح بالایی بود و به حق خودش در رده ملی نرسید.

شماره 8 محبوب فوتبال ایران در پایان گفت: شرایط لیگ یک در حال حاضر خیلی سخت است و تیم‌ها به هم نزدیک شده‌اند. جا دارد از مردم خوب بابل تشکر کنم که اینجا محبت آنها شامل حال من شده است. ان‌شاءا... جشن صعود به لیگ برتر را در کنار این عزیزان برگزار خواهیم کرد.