تا همین چند هفته پیش جایگاه لوئیر فن‌خال روی نیمکت مربیگری منچستریونایتد به‌دلیل کسب نتایج ضعیف متزلزل بود و حتی گفته شد که سران این باشگاه انگلیسی با ژوزه مورینیو به توافق رسیده‌اند و وی با پایان این فصل هدایت شیاطین سرخ را بر عهده می‌گیرد، اما با دو برد متوالی که شیاطین سرخ به ترتیب مقابل منچسترسیتی و اورتون به‌دست آوردند شرایط ظاهراً تغییر کرده و برخی رسانه‌ها از ماندن این سرمربی هلندی در اولدترافورد برای فصل آینده خبر داده‌اند.

برخی هواداران از اینکه لوئیز فن‌خال به جوانان تیمش بها می‌دهد، خوشحال هستند و روز گذشته نشریه «تلگراف» مدعی شد که باشگاه منچستریونایتد قصد دارد 100 میلیون یورو در اختیار این مربی هلندی قرار دهد تا در تابستان پیش‌رو بازیکنان موردنظرش را جذب کند.

سئوال اینجاست که چرا منچستریونایتد با وجود توافق ضمنی با ژوزه مورینیو قرارداد نهایی را با وی به امضا نمی‌رساند؟ روزنامه «سان» انگلیس در شماره امروز (چهارشنبه) خود گزارش داد که مورینیو از شایعات مطرح شده به تنگ آمده و از مسئولان باشگاه منچستریونایتد خواسته که به او قول کتبی بدهند که وی در تابستان امسال روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

«سان» همچنین مدعی شد که خانواده گلیزر، مالک باشگاه منچستریونایتد و اِد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه خواهان انتصاب آقای خاص به عنوان سرمربی بعدی این تیم هستند، این در حالی است که در بین اعضای هیئت مدیره باشگاه منچستریونایتد در این مورد اختلافاتی وجود دارد و برخی موافق انتصاب مورینیو به سرمربیگری این تیم نیستند.

در حالی که بایرن مونیخ با کارلو آنچلوتی به توافق رسیده و از حالا مشخص است که این مربی ایتالیایی جانشین پپ گواردیولا در پایان فصل جاری خواهد شد و چلسی هم با کونته قراردادی سه ساله برای بر عهده گرفتن هدایت این تیم از فصل آینده بسته است، هواداران منچستریونایتد هنوز در سردرگمی کامل به سر می‌برند و تکلیف سرمربیگری این تیم در هاله‌ای از ابهام است.