ژوزه مورینیو که شایعه شده در پایان فصل جاری جانشین لوئیز فن‌خال در منچستریونایتد خواهد شد، پس از بازدید از مدرسه «نورث لایت» سنگاپور در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در خصوص آینده حرفه‌ای خود گفت: احساس می‌کنم که بهتر است صبر کنم، عجله نکنم و آرامش خودم را حفظ کنم. باید منتظر لحظه مناسب و انتخاب باشگاه درست بمانم. احساس می‌کنم که اگر از فصل آینده کارم را با باشگاه و پروژه‌ای جدید شروع کنم، بهتر باشد.

وی در ادامه اظهار داشت: من در حال حاضر سفر می‌کنم، از زندگی‌ام لذت می‌برم، از وقت گذرانی با خانواده و دوستانم لذت می‌برم و منتظرم ببینم که چه اتفاقی خواهد افتاد. حقیقت هم این است که من عاشق فوتبال هستم و دلم برای حضور در کنار زمین تنگ شده است، از این رو هر وقت که فرصت بازگشت به مستطیل سبز را پیدا کنم، باز خواهم گشت.

آقای خاص تأکید کرد: من دوران حرفه‌ای خیلی جالبی دارم. من با چلسی قهرمان انگلیس شدم، اما همچنان بیکار هستم. این روزها هم چیزهای زیادی در رسانه‌ها می‌خوانم. یک روز می‌گویند که من به چین می‌روم، روز دیگر می‌گویند به ایتالیا خواهم رفت، مردم هم می‌گویند من به اینتر برمی‌گردم. حالا هم که اینجا هستم احتمالاً می‌گویند که سرمربی تیم ملی سنگاپور خواهم شد! حقیقت اما این است که من در حال حاضر شغلی ندارم و از این وضعیت خوشحالم.