خبرگزاری ایسنا: به نقل از اسکای اسپورتس، چلسی در بازی بزرگ جام حذفی انگلیس جشنواره گل به راه انداخت. این تیم که از منچسترسیتی پذیرایی کرد موفق شد با نتیجه دور از انتظار پنج بر یک به پیروزی برسد و به دور بعد راه پیدا کند.

در این دیدار بعد از این که منچسترسیتی گل تساوی را به ثمر رساند، بعضی از هواداران چلسی به طرف بازیکنان سیتی سکه پرتاپ کردند که این باعث خشم گاس هیدینک در نشست خبری بعد از بازی شد.

این مربی باتجربه هلندی گفت: به شدت چنین رفتارهای احمقانه و غیر انسانی را محکوم می کنیم. به شدت با چنین افرادی برخورد خواهیم کرد. از مسئولان باشگاه چلسی می خواهم هرچه زودتر چنین افرادی را شناسایی کنند و دیگر اجازه ندهند آنها در ورزشگاه حضور پیدا کنند.

او ادامه داد: رفتاری که بعضی از هواداران انجام دادند، یک جرم است و باید پلیس چنین موضوعی را پیگیری کند. بدون شک با پلیس همکاری خواهیم کرد تا هر چه سریع تر، چنین افرادی را شناسایی کنم.

هیدینک درباره بازی گفت: انتظار بازی سخت تری را داشتیم اما خوشبختانه توانستیم با نتیجه ای بسیار خوب به پیروزی برسیم و به دور بعد راه پیدا کنیم. این پیروزی برای ما ارزشمند و ضرروی بود. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و از عملکرد بازیکنان راضی هستم.

با وجود اینکه منچسترسیتی در این دیدار پنج گل دریافت کرد اما هیدینک به ستایش از بازیکنان جوان این تیم پرداخت و گفت: هرچند بازیکنان سیتی جوان و بی تجربه بودند اما بسیار خطرناک ظاهر شدند. آنها ما را با مشکل مواجه کردند اما خوشبختانه ما باتجربه تر ظاهر شدیم و در نهایت هم پیروز شدیم.