شیث رضایی : اخیرا قطعه «باید بدونی» را در فضای مجازی منتشر کردم که این اثر به نوعی چهارمین تک آهنگ من در حوزه خوانندگی است. ترانه این قطعه را حمید فریزند سروده و مهدی دارابی آهنگساز اثر هستند و مسعود جهانی هم تنظیم کار را به عهده داشته اند. البته طبق برنامه ریزی هایی که انجام گرفته قرار بر این است در یک پروسه هشت ماهه تا یک ساله قطعات آلبوم را آماده کنیم و سپس اگر امکانات فراهم شد کنسرتی را نیز برگزار کنیم.

وی ادامه داد: خیلی ها تصور می کنند که من به تازگی برای ورود به دنیای موسیقی وارد عمل شده ام در حالیکه بنده زمانی که جدی‌تر فوتبال بازی می کردم هم به فعالیت های موسیقایی مشغول بودم. حتی زمانی که داریوش خواجه نوری تصمیم داشت آثاری را برای تیم پرسپولیس تولید کند بنده قرار بود در تعدادی از قطعات با او همکاری هایی داشته باشم که متاسفانه میسر نشد. ضمن اینکه من هنوز فوتبال را رها نکردم که عده ای تصور کنند بعد از بازنشستگی به فکرم حال و هوای خوانندگی زده است. من سی و یک سال دارم و به اندازه یک بازیکن حرفه ای فوتبال آماده ام و هر روز تمرین‌های بدنسازی و آمادسازی روزانه ای دارم و از شرایط حرفه ای فوتبال دور نیستم.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس بیان کرد: بنده هنوز از باشگاه های حرفه ای فوتبال پیشنهاد بازی دارم بنابراین اینکه عده ای تصور می کنند از روی تفنن و بازنشستگی به کار در موسیقی مشغول شده ام تصور بسیار غلطی است. این را هم بگویم که من برای طرفداران تیم پرسپولیس برنامه ویژه ای در کنسرت دارم که دوست دارم بعد از مدت ها که با آنها ملاقات می کنم هدیه‌ای برای هواداران متعصب داشته باشم. البته در این راه آماده شنیدن همه انتقادات و پیشنهادات هنرمندان صاحب نام موسیقی پاپ هستم که من را در ارائه با کیفیت ترین کارها راهنمایی کنند.

رضایی در پایان تصریح کرد: مسعود جهانی، مجید طوسی و رضا شیری دوستانی هستند که در جریان فعالیت های من در موسیقی همراهی خوبی داشته و دارند. بنده باز هم اعلام می کنم که هیچ ادعایی در حوزه موسیقی ندارم اما تمام تلاش خودم را می کنم که با استفاده از تجربه های خودم و ورزشکارانی که وارد دنیای موسیقی شده اند در راهی قدم بردارم که علمی، اصولی و به دور از جنجال های رایج باشد. مسیری که به طور حتم در چارچوب موسیقی و قوانین مرتبط با آن است و سعی در ارائه آثار با کیفیت دارد.