ملت ایران:صبح امروز مجددا روزنامه های ایتالیا از توافق سه ساله ی آلگری و رم خبر دادند خبری که مالک باشگاه میلان آن را روز پنجشنبه اعلام کرده بود. انتظار می رفت که برلوسکونی صبح شنبه از نزدیک در تمرینات میلان حاضر شود اما در آخرین لحظات این اتفق لغو شد تا شایعات بیش از پیش شدت بگیرد.

به نقل از ac - milan. ir - آلگری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی برابر سیه نا گفت " این آخرین کنفرانس خبری من در میلان است؟ بله آخرین کنفرانس فصل…(می خندد) هیچ کس در حال حاضر در رابطه با آینده فکر نمی کند. دیروز با برلوسکونی صحبت کردم. اما متاسفانه به دلیل مسائل شخصی امروز نتوانستند به تمرینات بیایند "

" به آخر فصل رسیدیم فصلی که روز های راضی کننده ی فراوانی داشت. برای رسیدن به رتبه ی سوم نیاز باید پیروز شویم. این پیروزی برای رسیدن به لیگ قهرمانان بسیار ضروری است. با این حال ما فصل بدی نداشتیم. "

او در رابطه با سیه نا که سقوطش به سری بی ایتالیا قطعی شده گفت " بدون شک آن ها بی انگیزه نخواهند بود بلکه به شدت مشتاق هستند تا با یک نتیجه ی خوب سری آ را ترک کنند تا بتوانند با افتخار سر خود را بالا نگه دارند. بازیکنان ما نیز به خوبی آماده ی این بازی هستند. دو امتیاز از فیورنتینا بیش تر داریم و قطعا بهتر از آن ها کار کردیم. این خیلی بد است که گاهی باید بعضی از تیم های خوب از لیگ قهرمانان محروم شوند. "

" فیورنتینا فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشت اما این ورزش تنها به نتایج اهمیت می دهد. شما می توانید برنده باشید در حالی که شایسته ی آن نیستید. اما گاهی هم می توانید مثل کاری که ما کردیم، کارهای بزرگ انجام بدهید. در ایتالیا این نوع تاکتیک وجود دارد. شما می توانید بد باشید و پیروز. "

او در ادامه گفت " در حال حاضر حساسیت بسیار بالاست. اما باید تمرکز خود را حفظ کنیم. سیه نا می خواهد فصل را به خوبی به پایان برساند، آن ها هفته ی گذشته برای ناپولی مشکل ایجاد کردند و ما باید ۹۰ دقیقه هوشیارانه کار کنیم. "

" هنوز در رابطه با آینده ام تصمیمی نگرفتم چرا که امشب بازی برابر سیه نا از هر چیزی مهم تر است. پس از آن همه چیز را به باشگاه واگذار می کنم. در حال حاضر وضعیت مربی بی اهمیت ترین مسئله برای تیم ماست چرا که فقط باید به برد برابر سیه نا فکر کنیم. بعد از پایان فصل می توانیم در رابطه با وضعیت آینده صحبت کنیم. "

او در رابطه با سخنان بالوتلی در مورد ترک زمین مسابقه گفت " برای ما این خیلی بهتر است که بالوتلی تا لحظه ی آخر در زمین باشد اما تصمیم نهایی را مقامات می گیرند. "

ریکاردو مونتولیوو به ترکیب بازگشته است اما بواتنگ و مونتاری به دلیل مصدومیت و محرومیت نمی توانند میلان را همراهی کنند. " در خط هافبک باید از میان نوچرینو، آمبروسینی و فلامینی بازیکنان را انتخاب کنم. فکر می کنم در خط حمله از روبینیو یا پاتزینی استفاده شود. "

چندی پیش خبر درگیری روبینیو و آلگری در تمرینات منتشر شده بود. او در این باره گفت " این اولین بار نیست که این اتفاق رخ می دهد. بارها مانع ادامه ی تمرین بازیکنان شدم. این بار این خبر منتشر شد چرا که تماشاگران زیادی شاهد آن بودند. "

آلگری در پایان گفت " تماشاگران ما قابل ستایش هستند چرا که انگیزه ی خوبی را با وجود همه ی مشکلات برای ما ایجاد کردند. به عنوان آخرین کلام باید از بازیکنانم و باشگاه به خاطر حمایت از من - دقیقا کاری که در کالیاری رخ داد - در تمام لحظات سخت ابتدای فصل تشکر کنم. "