عبدالله ویسی پس از شکست 2 بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: تیم ما بسیار بد و نالایق بازی کرد و حق ما شکست بود در تمام نقاط زمین پرسپولیس ما را تحت فشار قرار داد و هیچ فرصتی به دست نیاوردیم و روز بد ما بود.

ویسی گفت: یکی دو موقعیت به پرسپولیس دادیم و آنها را تبدیل به گل کردند. روز بد ما بود و از باخت ناراحت نیستیم و دوباره بلند می‌شویم و در تعطیلات بهتر خواهیم شد.

وی افزود: گاهی روز بد تیم‌هاست و همانطور که 15 هفته خوب داشتیم منتظر روز بدمان هم بودیم و برای هر تیمی این اتفاق می‌افتد و کارمان ادامه دارد و تلاش می‌کنیم بهتر شویم.

سرمربی استقلال خوزستان تاکید کرد: درست از جایی گل خوردیم که یک هفته تمرین کردیم و با بازیکنان دائم صحبت کردیم که مراقب این ناحیه باشند اما متاسفانه از همین ناحیه گل خوردیم و این اتفاق تمرکز من هم بهم زد و بازیکنان تمرکزشان بهم خورد و گل خوردیم. در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس باختیم. انتظارات از تیم ما بالاست و قرار نیست در آزادی پرسپولیس را خیلی اذیت کنیم و باید می‌باختیم و به یک شکست نیاز داشتیم.

ویسی در مورد تعطیلات لیگ گفت: تعطیلات از قبل مشخص شده است و این روال را می‌دانستیم. نباید تعطیلات ادامه دار باشد زیرا اگر مدام لیگ تعطیل شود موضوع لوث می‌شود و سه چهار روز استراحت می‌کنیم وسپس یک اردوی یک هفته‌ای خواهیم داشت.