محمدرضا اخباری که میهمان حضوری برنامه این هفته نود بود، درباره حضورش در فوتبال و بازی در لیگ برتر اظهار کرد: من از ۱۱ سالگی در تیم سایپا بودم و در تمام رده‌های سنی این باشگاه بازی کردم. زمان سرمربیگری «انگین فیرات» بود که اولین بازی خودم را در لیگ برتر انجام دادم.

وی با بیان اینکه مادرش اهل جنوب ایران است و پدرش اصالتی همدانی دارد، گفت: با این حال خودم در اصفهان به دنبا آمدم چون خاله‌ام که پرستار مادرم بود در این شهر زندگی می‌کرد.

دروازه بان تراکتورسازی درباره اینکه با رفتن به این تیم دست تیم سایپا را در پوست گردو گذاشت، گفت: من سایپا را نپیچاندم. می خواستم در سایپا بمانم و قراردادم را تمدید کنم ولی یکسری مشکلاتی پیش آمد که ترجیح دادم خودم را جای بزرگتری محک بزنم.

اخباری درباره میزان قراردادش در تیم تراکتورسازی گفت: من ماهیانه ۱۵۰ هزار تومان حقوق می‌گیرم. البته مثل تمام سربازان هزینه اسکان و خوراک با خودم نیست. ضمن اینکه برای بردهای تیم پاداش هم می‌گیریم.

وی همچنین با بیان اینکه پدر و مادرش در رشته شیمی استاد دانشگاه هستند، گفت: حافظ دایی برادر علی دایی در یک مقطعی در مدرسه معلم شیمی من بود!