به نقل EFE، در حساس‌ترین بازی شب دوم دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم آرسنال و بایرن مونیخ در آلیانس آره‌نا به مصاف هم می‌روند.

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که دو تیم به کسب سه امتیاز نیاز دارند. دیدار رفت در لندن با پیروزی دو بر صفر توپچی‌ها به پایان رسید.

آرسن ونگر در مورد این دیدار گفت: بدون شک دوست دارم یک امتیاز به دست آوریم. تساوی برابر بایرن، آن هم در آلیانس آره‌نا کار سختی است. با این حال باید بگویم بازی کردن برابر بایرن مونیخ برای کسب تساوی، بسیار سخت است. بایرن در خط حمله، بازیکنان بزرگی دارد و در کارهای هجومی بسیار خطرناک است. غیرممکن است برابر بایرن بتوان ۹۰ دقیقه به بازی دفاعی روی آورد و انتظار امتیاز داشت.

او ادامه داد: یکی از بهترین روش‌های بازی برابر بایرن این است که باید به خط میانی این تیم فشار آورد. بازی دفاعی اصلا روش خوبی برای مبارزه با بایرن تحت هدایت گواردیولا نیست. باید در خط دفاعی و حمله توازن لازم را داشت و اگر می‌خواهیم امتیاز به دست آوریم، نهایت تلاش‌مان را به کار بگیریم. به هر حال، بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم.

بایرن مونیخ با ۶ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت با المپیاکوس، در صدر جدول رده بندی جای دارد و آرسنال هم با سه امتیاز سوم است. بایرن در این دیدار به پیروزی نیاز دارد، چرا که در صورت شکست و یا تساوی، به احتمال زیاد صدر جدول رده بندی را از دست می‌دهد و حتی احتمال دارد به رده سوم هم سقوط کند که این در صورت پیروزی آرسنال است.