کریم باقری که دو سه هفته پیش هم به خاطر توپ گرفتن بازیکن حریف از دست برانکو با او درگیر شده بود در مصاف با پیکان با محمد صادق بارانی کاپیتان حریف درگیری لفظی پیدا کرد و به خاطر همین درگیری از زمین اخراج شد. باقری در مصاحبه روز بعد از بازی اعتراف کرده که به بارانی چه گفته است:

* ما از نتیجه به دست آمده در این دیدار راضی هستیم چون در جام حذفی فقط صعود تیم‌ها مهم است و تفاضل گل هیچ اثری در رده بندی تیم‌ها ندارد. البته آن بازی همیشگی پرسپولیس را شاهد نبودیم که به نظرم به خاطر وقفه‌ای که در لیگ ایجاد شده بود کاملا طبیعی بود. در این چند هفته ما چند بازیکن اصلی خود را به دلیل حضور در اردوی تیم‌های ملی بزرگسالان و امید در اختیار نداشتیم که این موارد باعثشد تمرکزشان در این بازی از دست برود.

* بازیکنان در نیمه اول به هیچ‌وجه آن چیزی که ما می‌خواستیم نبودند اما خدا را شکر در نیمه دوم شرایط خیلی بهتر شد و کاملا برتر از پیکانی‌ها بازی کردیم. البته به مرزبان هم تبریک می‌گویم چون تیم بسیار خوبی را آماده کرده و قطعا مدعی شماره یک صعود به لیگ برتر خواهد بود. با این حال به نظرم پرسپولیس می‌توانست یکی، دو گل دیگر هم در این بازی بزند اما مهم این است که به مرحله بعدی صعود کردیم.

* برای شفاف‌سازی می‌خواهم کمی در این باره(درگیری با بازیکن پیکان) توضیح دهم. اول این را بگویم که بعد از بازی فهمیدم کار من قطعا اشتباه بوده است. من نباید آن طور داخل زمین می‌دویدم اما نیت من از آن حرکت ایجاد درگیری نبود چون فکر می‌کردم امید عالیشاه به خاطر شخصیتی که دارد خیلی سریع با بازیکن حریف درگیر می‌شود می‌خواستم از این کار جلوگیری کنم و به خاطر همین سریع خود را به داخل زمین رساندم.

* وقتی وارد درگیری شدم سعی‌ام این بود چیز خاصی به بازیکنان حریف نگویم اما آنها رو به روی من قرار گرفتند و در کل اتفاقات خوبی رخ نداد. از باشگاه پیکان هم با من تماس گرفتند و به آنها هم توضیح دادم که قصدم اصلا درگیری نبوده است. در هر صورت اگر حرکات و صحبت‌های من به بازیکنان پیکان باعثناراحتی آنها شده از پیکانی‌ها عذرخواهی می‌کنم.

* من چیز خاصی به آنها نگفتم و صحبت هایم اینطور نبوده که کسی نتواند آنها را بیان کند. اصلا بگذارید واضح بگویم. به بازیکن پیکان فقط گفتم خفه شو، برو گم شو. این صحبت‌هایی نیست که کسی نتواند آنها را بیان کند. البته همانطور که گفتم از کاری که کردم پشیمان هستم و به نظرم داور به درستی مرا اخراج کرد. بازیکنان پیکان هم فقط به من گفتند که حرمتت را نگهدار و به کنار زمین برو. من کمتر عصبانی می‌شوم اما متاسفانه در یک لحظه تمرکز خود را از دست دادم و این اتفاقات رخ داد.

* آنقدر بازی‌ها فشرده است که برخی مسائل از دست ما خارج است. هنوز ملی‌پوشان ما خستگی سفر را به همراه خود دارند و باید چند روز دیگر هم یک بازی سنگین مقابل سایپا انجام دهیم. سایپا نیز از کادر فنی و بازیکنان خوبی برخوردار است اما پرسپولیس دیگر نباید امتیاز از دست دهد.

* زمانی یادم می‌آید در پرسپولیس صحبت از جاسوس و جاسوس بازی وجود داشته است. البته درباره خبر اعتصاب تمرینات باید بگویم مشخص است خبرنگارانی که سر تمرین می‌آیند می‌بینند که تیم تمرین نمی‌کند و خبر آن را رسانه‌ای می‌کنند. این دیگر نیازی به جاسوس ندارد. در ضمن اقدام بازیکنان پرسپولیس اعتصاب نبود بلکه فقط اعتراض بود. اگر آنها می‌خواستند اعتصاب کنند کیف خود را بر می‌داشتند و می‌رفتند اما فقط در سالن تمرین کردند تا اعتراض شان به گوش مسوولان باشگاه برسد. من نه جاسوس را می‌شناسم و نه خبری از پیدا شدن آن دارم.

* تا جایی که من از برانکو جویا شدم اصلا پیشنهادی وجود ندارد که او بخواهد به آن پاسخ مثبت بدهد یا منفی. متاسفانه برخی از رسانه‌های ما به این شایعات دامن می‌زنند اما مطمئن باشید برانکو در پرسپولیس ماندنی است.