دیدار تدارکاتی تیم‌های استقلال و توحید با برتری سه بر یک استقلالی‌ها به پایان رسید. برای استقلال مجید حسینی در دقیقه ۲۲ گلزنی کرد و استقلالی‌ها یک پنالتی هم در دقیقه ۲۵ به دست آوردند که این توپ را عمران زاده از دست داد.

در ادامه و در دقیقه ۲۹ تیم توحید روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید و بازی به تساوی کشیده شد اما این نتیجه دوامی نداشت و در دقیقه ۳۴ کرار(Karrar Jassim) از روی نقطه پنالتی گل دوم استقلالی‌ها را به ثمر رساند. تنها سه دقیقه بعد بود که سجاد شهباززاده در مصافی تک به تک موفق شد گل سوم استقلال را به ثمر برساند.

در نیمه دوم این دیدار استقلالی‌ها بر بازی کاملا سوار بودند ولی در گلزنی موفق نبودند تا این دیدار با برتری سه بر یک آبی‌ها به پایان برسد.

برای استقلال طالب لو، فخرالدینی، عمران زاده، مجید حسینی، میثم مجیدی، جاسم کرار، خرسندنیا، انصاری، رمضانی، شهباززاده و کریمی به میدان رفتند. ضمن اینکه در اواسط بازی رحمتی، حاج محمدی، نورافکن، برهانی و ' پروپیچ ' هم به میدان رفتند.

از این دیدار نزدیک به ۲۰ تماشاگر دیدن کردند. از نکات جالب این دیدار حضور یکی از اعضای تدارکات استقلال و یکی از ماساژورهای این تیم در قالب کمک داور بازی بود.