منصور پورحیدری در خصوص آخرین شرایط استقلال اظهار داشت: این روزها صبح و بعد از ظهر در حال تمرین هستیم. این اردو لازم بود چون پیش از شروع فصل تیم کامل در اختیار ما نبود. این اردو به ما کمک می کند که شرایط تیم بعد از تعطیلات بهتر شود.

وی درباره گفته می شود این اردو با توجه کامل نبودن تیم لازم نبود، تصریح کرد: این حرف درست است اما چاره دیگری نداشتیم. ۴ ملی پوش در تیم امید، ۲ ملی پوش در بزرگسالان داریم که خوشبختانه آنها در جایی هستند که در حال تمرین کردن هستند و این به ما کمک می کند که بازیکنان ما در شرایط تمرین قرار داشته باشند.

پورحیدری در خصوص قهر ادامه دار ریوالدو از تمرینات تصریح کرد: بحثقهر مطرح نیست. این بازیکن دلخوری هایی دارد که در مورد بحثمنزلش است. مسئولان استقلال در تلاش هستند که این مشکل را حل کنند. فکر می کنم این کار باید هر چه زودتر صورت بگیرد.

سرپرست تیم استقلال در خصوص انتقادهای شدید روشن از وی عنوان کرد: شما می دانید من راجع به هم باشگاهی های گذشته خودم هیچ گاه صحبت نمی کنم. تمام پیشکسوتان استقلال برای من محترم هستند.

پورحیدری در خصوص تاریخ جدید دیدار استقلال و نفت بیان داشت: چاره ای به غیر از قبول این تاریخ نداریم. ملی پوشان امید ما ۱۹ شهریور به تهران برمی گردند. اگر در تاریخ قبلی بازی می کردیم شرایط سخت می شد.

وی در پایان در خصوص لیست جدید تیم ملی گفت: من فقط در مورد تیم ملی این را باید بگویم که آرزو دارم موفق شود.